reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Chyba ja już też mogę się przywitać 😀 wczoraj zrobiłam test i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wyszedł pozytywny. Dzisiaj rano powtórka i również test wyszedł pozytywny- z tym że druga kreska była już trochę mocniejsza.
Starania o dziecko zaczęliśmy od początku października. Niestety moje cykle nigdy nie były regularne i mam jak na razie problem z ustaleniem terminu owulacji :/ 30.10.robiłam test i wyszedł negatywny. Podejrzewam więc, że termin będę miała na lipiec. Chociaż wszystko okaże się 02.12. na wizycie u ginekologa. Jest to moja druga ciąża, mam już 5 letnią córkę :)
 
reklama
Chyba ja już też mogę się przywitać 😀 wczoraj zrobiłam test i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wyszedł pozytywny. Dzisiaj rano powtórka i również test wyszedł pozytywny- z tym że druga kreska była już trochę mocniejsza.
Starania o dziecko zaczęliśmy od początku października. Niestety moje cykle nigdy nie były regularne i mam jak na razie problem z ustaleniem terminu owulacji :/ 30.10.robiłam test i wyszedł negatywny. Podejrzewam więc, że termin będę miała na lipiec. Chociaż wszystko okaże się 02.12. na wizycie u ginekologa. Jest to moja druga ciąża, mam już 5 letnią córkę :)
To gratuluje mocno :)
Ja mam nadzieje ze dostanę się do lekarza już We wtorek.
Do 21.11 jestem na utopie ale chce jak najszybciej na chorobowe
 
Hej Dziewczyny to i ja oficjalnie się przywitam.


Mama dwóch dziewczynek w 3 ciąży.
Troszkę stresuje się ta nowa sytuacja. Dzisiaj zrobiony test. Czekam najął najszybsza wizytę u lekarza bo w domu mamy jeden chodzący wirus ospy.
Zaczęłam się trochę martwić o fasole , ze coś się może stać
Będąc w drugiej ciąży dokładnie w 3 miesiącu moja starsza córcia przyniosła ospę do domu i nic złego się nie wydarzyło.Wiec na pewno będzie wszystko dobrze.
 
Chyba ja już też mogę się przywitać 😀 wczoraj zrobiłam test i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wyszedł pozytywny. Dzisiaj rano powtórka i również test wyszedł pozytywny- z tym że druga kreska była już trochę mocniejsza.
Starania o dziecko zaczęliśmy od początku października. Niestety moje cykle nigdy nie były regularne i mam jak na razie problem z ustaleniem terminu owulacji :/ 30.10.robiłam test i wyszedł negatywny. Podejrzewam więc, że termin będę miała na lipiec. Chociaż wszystko okaże się 02.12. na wizycie u ginekologa. Jest to moja druga ciąża, mam już 5 letnią córkę :)
Cześć :) pozdrawiam i gratuluję. Też mama 5latki czekająca na wizyte 2.12 :D
 
Mamuśki, a skąd jesteście i gdzie macie w planach rodzić? Może się w lipcu spotkamy na porodówce :D
Ja mieszkam koło Gdyni, zastanawiam się między szpitalem w Gdańsku a w Wejherowie
 
reklama
Do góry