reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

1AB28864-2145-4884-B7CE-CB14FC0D8759.jpeg 5013C2A6-D2A8-4A37-AD25-DD21A371F198.jpeg 70B2A055-4BE8-4B8C-98B5-7E1C19A8255F.jpeg 05481DDB-B489-498D-B0A2-459F60D8531F.jpeg FABFEA5F-2844-4008-BF85-57966B75A9DA.jpeg
To moje zdobycze dla nasze Antosi ;)
 
reklama
Dziewczyny,ale Wam zazdroszczę. Ja tylko albo wymiotuje,albo leżę. Zero sił na cokolwiek..aż wstyd jak mój dom wyglada..Próbuje coś zrobić, to zaraz mi niedobrze, zadyszka, serce chce mi wyskoczyć i cała upocona jestem..

Mam to samo! Bałam się ze to wina anemii.
 
Piekne[emoji173]
Monia u mnie dziś tez „kupa”, pokłóciłam się z M (od kilku dni się zbierało), mieliśmy odebrać dziś obrączki to powiedziałam ze nie jadę po nie bo nie wiem czy jest sens.. wiec ściskam Cię mocno!
Za to poszłam sobie na shopping do lumpu, oczywiście nakupiłam mnóstwo pięknych ciuszków - dla dziewczynki ale pomyślałam tez o Was :tak: która z Was będzie miała chłopca a chciałaby ciuszki to zaraz wstawię, może akurat którejś Wam się spodoba..:-) :)
 
reklama
A mi sie chcd płakać, wsadzilam juz do pieca ale robilam z innego przepisu no chcialam tylowy sląski kołocz z serem... 😻😻 do tego bułeczki drozdzowki z marmolada , malinami i masa serową. ...ale to ciasto drozdzowe mj kompletnie nie wyszlo 😨😫 juz sie piecze z tych buleczek moze cis bedzie ale sernik... pewnid wyjdzie wielka blacha zakalca :-( :( a mialam takiego smaka.
 
Do góry