reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Wspomniałyście o komuniach w maju, a ja na samą myśl o tym dostaje mdłości, bo nas też czeka u syna mojego męża ... będzie dziwnie o ile w ogóle Komunia będzie, bo właściwie nikt nie wie jak będzie - ale to nie temat na forum otwarte. 😦😩😖

Hihi też właśnie wiem, że lepiej żeby ten palnik jednak świecił albo grał .. spójrz jeszcze na Little Dutch kuchnie - śliczne są i ja właśnie taką kupię Zuzi. Moja siostra właśnie pisała mi, że od siebie dokupi jej do kuchni ekspres więc liczę, że prezent będzie trafiony i się mała zajmie na dłuższą chwile 😅


Dzisiaj mam dzień lenia - nie muszę i nie chce nic robić. Mąż jeszcze śpi, mała się bawi a ja ... kombinuje jak urządzić jej pokój, jak ubrać choinkę w tym roku 😇 Haha dziewczyny serio - wiem że na syndrom wicia gniazda za wcześnie, ale jakoś tak mnie naszło na zmiany w mieszkaniu, że się opanować nie mogę 😅😂
Śliczne te kuchnie, ale martwię się, że przez brak "bajerów" może tak nie ucieszyć mojego dziecka.
 
reklama
Widocznie coś złego się działo, że kazał brać. Bez powodu by nie zalecił. U mnie na początku było doraźnie, a po kolejnej wizycie już zalecił 3 razy dziennie. Co do skurczy to mi twardnieje caly brzuch taka piłeczka się robi twarda i ból mocny jak na okres aż zginą mnie w pół no i plecy bolą na dole. Trwa to dłużej i nie odpuszcza po chwili tak jak powinno. Szyjka narazie trzyma. A jak bóle będą się nasila to założy mi krążek.
Kazał to brałam ale ja z tych dociekliwych więc wolałabym żeby mi wytłumaczył czemu i czym to grozi. Na pewno mnie tak nie bolało jak ciebie... teraz jeśli bedzie mi się skracać szyjka to poproszę o krążek, trochę poczytałam i na pewno bym się mniej stresowała
 
Ostatnia edycja:
Ja mam w planach do kwietnia pracowac a od wrzesnia musze wrocic takze zazdroszcze Wam błogiego spokoju w domu. Ja jestem pracuś, gorzej funkcjonuje jak siedze w domu za dlugo, musze cos robić.
ja to pojde na zwolnienie tylko po to, zeby konkretnie uporzadkowac mieszkanie,bo orzy dwojce dzieci, pracy, zajeciach dodatkowych itp nie mam na to zavardzo czasu
 

Haha no to jest genialne. Mój M imiona wymienia A ja tylko wymyślam "Nie ten to nie bo był taki co mi w podstawówce dokuczał" , "To też nie bo tak się pies sąsiadki nazywa" :D

Ja ostatnio powiedziałam rodzince, że jak chłopiec to może Marcel na co moja babcia "Nie no Marcel, tak brzydko?" . Na szczęście nie ona wybiera :D
 
Witam w brzydki deszczowy dzień. Wstałam o 10 tej, dzieciaki sami śniadanie sobie ogarnęli i siedzieli u siebie. Paskudnie jest to cały dzień w domu, mąż w pracy, obiad wstawilam i się lenie.

Jeśli chodzi o nospe to jak z każdym lekiem ma skutki uboczne które mogą wystąpić a nie muszą. Na pewno jak bardzo boli to lepiej wziąć nospe, to jak przy porodzie silny ból i skurcze powodują skracanie szyjki i rozwarcie co może doprowadzić do poronienia czy przedwczesnego porodu.na samo twardnienie magnez ale regularnie i w dużych dawkach żeby działal. Na nagły ból magnez nie pomoże od razu a nospa tak. Też mi brzuch twardnieje ale pije rumianek i się kładę i pomaga, nospe wzięłam 2 razy jak miałam silny ból. Magnez już wprowadziłam na stałe, może będzie mniej się stawiał.

Ale super te kuchnie, moja córka dostała kiedyś plastikowa to nie robiła na niej wrażenia, szybko wylądowała w ogródzie przy piaskownicy. Maluchowi kiedyś się taka drewniana sprawi.
Teraz córcia dostanie drewniany domek dla lalek Barbie. Niestety te z Lidla i biedry są małe i Barbie się w nich nie mieszczą, więc będzie duży wydatek.
 
reklama
Do góry