reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

histeroskopia

Anuś 2204

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2019
Postów
121
hej dziewczyny. od ponad 2 lat staramy się z mężem o dzieko...nie wychodziło nam chodziłam do ginekologa i cisza. zaczęłam brać kwas foliowy-minął miesiąc i się okazało że jestem w ciąży.nasza radość była ogroma...na wizycie kontrolnej okazało się że zarodek się nie rozwija i czekał mnie zabieg(to był 26lipiec) około tyg później byłam na wizycie kontrolnej wszystko było ok.lekarz dał nam zielone światło 2 miesiączki po zabiegu.wiec wzięliśmy się za starania w październiku ale niestety się nie udało...jest listopad pomyślałam że pójdę na kontrolę czy wszystko ok-ale niestety podczas usg wyszło że mam polipa w macicy...jutro mam się zgłosić do szpitala...pytanie odnośnie zabiegu i starań, po jakim czasie się udało?
 
reklama
Ja moglam się starać miesiąc po :) a miałam histero operacyjna bo mam wadę macicy z przegroda (przegroda została usunięta podczas histeroskopii) :)
 
tak, udało się od razu :) jeśli nie masz innych problemow, które mogą się przyczyniać do strat to na pewno szybko doktor pozwoli się starać ponownie :))
 
hej dziewczyny. od ponad 2 lat staramy się z mężem o dzieko...nie wychodziło nam chodziłam do ginekologa i cisza. zaczęłam brać kwas foliowy-minął miesiąc i się okazało że jestem w ciąży.nasza radość była ogroma...na wizycie kontrolnej okazało się że zarodek się nie rozwija i czekał mnie zabieg(to był 26lipiec) około tyg później byłam na wizycie kontrolnej wszystko było ok.lekarz dał nam zielone światło 2 miesiączki po zabiegu.wiec wzięliśmy się za starania w październiku ale niestety się nie udało...jest listopad pomyślałam że pójdę na kontrolę czy wszystko ok-ale niestety podczas usg wyszło że mam polipa w macicy...jutro mam się zgłosić do szpitala...pytanie odnośnie zabiegu i starań, po jakim czasie się udało?
Ja 4 miesiące po histeroskopii zaszła w ciążę. Trzymam kciuki
 
Cześć dziewczyny 😉
Odświeżam wątek 😉
W grudniu miałam zabieg histeroskopi, został wyciety polip. Zastanawiam się czy to normalne, że mając cykle 28 dniowe, miesiączka przyszła 24 dnia? Bardzo skąpa.
Może, któraś z Was miała podobną sytuację.
W październiku hsg-udroznione dwa jajowody.
W grudniu hsp-usunięty polip.
 
nie ma się co martwić. po takich zabiegach przestawia się delikatnie cykl - nie mówię że u każdej kobiety ale u mnie cykle były 29-30 A teraz po histeroskopii 33
Cześć dziewczyny [emoji6]
Odświeżam wątek [emoji6]
W grudniu miałam zabieg histeroskopi, został wyciety polip. Zastanawiam się czy to normalne, że mając cykle 28 dniowe, miesiączka przyszła 24 dnia? Bardzo skąpa.
Może, któraś z Was miała podobną sytuację.
W październiku hsg-udroznione dwa jajowody.
W grudniu hsp-usunięty polip.
 
Cześć dziewczyny 😉
Odświeżam wątek 😉
W grudniu miałam zabieg histeroskopi, został wyciety polip. Zastanawiam się czy to normalne, że mając cykle 28 dniowe, miesiączka przyszła 24 dnia? Bardzo skąpa.
Może, któraś z Was miała podobną sytuację.
W październiku hsg-udroznione dwa jajowody.
W grudniu hsp-usunięty polip.
Cześć :) ja miałam robioną histeroskopie 13 grudnia2019 , powinnam dostać@ 4-5.01.2020 a dostałam już 30 grudnia i trwała tylko 3 dni
 
reklama
Do góry