reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

histeroskopia

nina_00

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dzięki. Zostałaś na noc w szpitalu? Czyli myślisz, ze jeśli mój ma 1,06x0,67 to tez może być problem z implantacją? Niby nie przekracza wiele ponad 1 cm...
Zdecydowanie może być problem z implantacją. Ja miałam ciut większy i lekarz powiedział, ze małe szanse na zajście z takim w ciążę, ale nie niemożliwe, jednak zalecał, żeby raczej szybciej go wyciąć i dopiero wrócić do starań. Ciąża z polipem może później przysporzyć więcej stresu - plamienia/krwawienia/czynność skurczowa. Po wycięciu kolejny cykl miał być przetrzymany, a jeszcze w kolejnym po potwierdzeniu po usg, że wszystko jest ok, od razu udało mi się zajść w ciążę.

reklama

mohaaa

Rozwiązania
0
Zdecydowanie może być problem z implantacją. Ja miałam ciut większy i lekarz powiedział, ze małe szanse na zajście z takim w ciążę, ale nie niemożliwe, jednak zalecał, żeby raczej szybciej go wyciąć i dopiero wrócić do starań. Ciąża z polipem może później przysporzyć więcej stresu - plamienia/krwawienia/czynność skurczowa. Po wycięciu kolejny cykl miał być przetrzymany, a jeszcze w kolejnym po potwierdzeniu po usg, że wszystko jest ok, od razu udało mi się zajść w ciążę.
Dziękuje :) może to będzie odpowiedz na moje dwa poronienia, bo w obu przypadkach plamilam od początku

mohaaa

Rozwiązania
0
Hej :) czy może ktoras tak jak ja, wkrótce miała mieć wykonana histeroskopie, jednak z uwagi na koronawirusa, zabieg został odwołany? Strasznie mnie to dołuje. Zabieg miałabym prawdopodobnie w okolicy Wielkanocy, a teraz nie wiadomo co to będzie :( byłabym w stanie nawet w prywatnej klinice go zrobić, byleby tylko wrócić szybko do starań. Może któraś z Was wie co można w takiej sytuacji zrobić poza czekaniem?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
PaulinaF Staramy się 21
bertha Staramy się 2
M Staramy się 29
Do góry