reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

histeroskopia

Monikaak1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny 😘ja idę jutro na histe. operacyjną. Mam polip endometrialny. Ile czasu Wam lekarz kazał po zabiegu odczekać że staraniami?

reklama

JustynaII

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny 😘ja idę jutro na histe. operacyjną. Mam polip endometrialny. Ile czasu Wam lekarz kazał po zabiegu odczekać że staraniami?
Z endometrialnym polipem lub już bez niego powinno się poczekać trzy miesiące. Ja po pierwszej @wzięlam się do roboty😂😂😂 niestety bezskutecznie. Drugi cykl po histo mi się przedłużył i @ przyszła 5dni po spodziewanym terminie. To mój trzeci miesiąc dokładnie 11dc i czekam na owu💪
Lekarz chyba powinien powiedzieć podczas kontroli czy już można czy nie😜

Ostatnia edycja:

Monikaak1

Rozwiązania
0
Z endometrialnym polipem lub już bez niego powinno się poczekać trzy miesiące. Ja po pierwszej @wzięlam się do roboty😂😂😂 niestety bezskutecznie. Drugi cykl po histo mi się przedłużył i @ przyszła 5dni po. To mój trzeci miesiąc dokładnie 11dc i czekam na owu💪
Miałaś lyzeczkowanie czy samą his.?

mohaaa

Rozwiązania
0
Hej, od 5 lat przed każda miesiączka między 19 a 21 dc mam plamienie, które kończy się miesiączka. Rok temu straciłam 2 ciąże - puste jajo płodowe, po którym miałam łyżeczkowanie resztek po poronieniu, a później brak akcji serca i poronienie samoistne. Kilkunastu lubi kilkudziesięciu lekarzy bagatelizowało moje plamienia. Dopiero dziś dowiedziałam się na usg w 22 dc, ze prawdopodobnie mam polip i dostałam skierowanie na histeroskopie. Wcześniej mam zrobic cytologię, bo jak zwykle mam nadzerke. Wg lekarza polip ma 1,06x0,67cm. Co myślicie dziewczyny? Jestem załamana. W listopadzie wróciliśmy do starań i tak jak wcześniej udawało się w pierwszym cyklu starań, tqk teraz jesteśmy po 5 cyklach i nic

JustynaII

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej, od 5 lat przed każda miesiączka między 19 a 21 dc mam plamienie, które kończy się miesiączka. Rok temu straciłam 2 ciąże - puste jajo płodowe, po którym miałam łyżeczkowanie resztek po poronieniu, a później brak akcji serca i poronienie samoistne. Kilkunastu lubi kilkudziesięciu lekarzy bagatelizowało moje plamienia. Dopiero dziś dowiedziałam się na usg w 22 dc, ze prawdopodobnie mam polip i dostałam skierowanie na histeroskopie. Wcześniej mam zrobic cytologię, bo jak zwykle mam nadzerke. Wg lekarza polip ma 1,06x0,67cm. Co myślicie dziewczyny? Jestem załamana. W listopadzie wróciliśmy do starań i tak jak wcześniej udawało się w pierwszym cyklu starań, tqk teraz jesteśmy po 5 cyklach i nic
Hej! Miałam usunięty polip. Był za duży by mogło dojść do implementacji powyżej 1cm. Załatw to szybko to mogę Ci poradzić. Ja dzięki usunięciu po trzech miesiącach zaskoczyłam i zaszłam w ciąże. Wcześniej staraliśmy się 10 miesięcy.
zabieg trwa 15minut, nie czułam się po nim źle, zostałam uśpiona do zabiegu

mohaaa

Rozwiązania
0
Hej! Miałam usunięty polip. Był za duży by mogło dojść do implementacji powyżej 1cm. Załatw to szybko to mogę Ci poradzić. Ja dzięki usunięciu po trzech miesiącach zaskoczyłam i zaszłam w ciąże. Wcześniej staraliśmy się 10 miesięcy.
zabieg trwa 15minut, nie czułam się po nim źle, zostałam uśpiona do zabiegu
Dzięki. Zostałaś na noc w szpitalu? Czyli myślisz, ze jeśli mój ma 1,06x0,67 to tez może być problem z implantacją? Niby nie przekracza wiele ponad 1 cm...

reklama

JustynaII

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Dzięki. Zostałaś na noc w szpitalu? Czyli myślisz, ze jeśli mój ma 1,06x0,67 to tez może być problem z implantacją? Niby nie przekracza wiele ponad 1 cm...
Nie zostawałam. zabieg był wcześnie rano a ja wyszłam późnym popołudniem. Dobrze się po nim czułam. Plamiłam przez dwa-trzy tygodnie. Nic nie myślę o Twoim... no bo wiesz każda z nas ma inaczej:) U mnie ewidentnie był to problem..był też ciutek większy bo chyba 14mm na 7.