reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

histeroskopia

Monikaak1

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
21 Lipiec 2019
Post贸w
105
Rozwi膮zania
0
Cze艣膰 dziewczyny 馃槝ja id臋 jutro na histe. operacyjn膮. Mam polip endometrialny. Ile czasu Wam lekarz kaza艂 po zabiegu odczeka膰 偶e staraniami?

reklama

JustynaII

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
23 Grudzie艅 2019
Post贸w
137
Rozwi膮zania
0
Cze艣膰 dziewczyny 馃槝ja id臋 jutro na histe. operacyjn膮. Mam polip endometrialny. Ile czasu Wam lekarz kaza艂 po zabiegu odczeka膰 偶e staraniami?
Z endometrialnym polipem lub ju偶 bez niego powinno si臋 poczeka膰 trzy miesi膮ce. Ja po pierwszej @wzi臋lam si臋 do roboty馃槀馃槀馃槀 niestety bezskutecznie. Drugi cykl po histo mi si臋 przed艂u偶y艂 i @ przysz艂a 5dni po spodziewanym terminie. To m贸j trzeci miesi膮c dok艂adnie 11dc i czekam na owu馃挭
Lekarz chyba powinien powiedzie膰 podczas kontroli czy ju偶 mo偶na czy nie馃槣

Ostatnia edycja:

Monikaak1

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
21 Lipiec 2019
Post贸w
105
Rozwi膮zania
0
Z endometrialnym polipem lub ju偶 bez niego powinno si臋 poczeka膰 trzy miesi膮ce. Ja po pierwszej @wzi臋lam si臋 do roboty馃槀馃槀馃槀 niestety bezskutecznie. Drugi cykl po histo mi si臋 przed艂u偶y艂 i @ przysz艂a 5dni po. To m贸j trzeci miesi膮c dok艂adnie 11dc i czekam na owu馃挭
Mia艂a艣 lyzeczkowanie czy sam膮 his.?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
PaulinaF Staramy si臋 13
bertha Staramy si臋 2
M Staramy si臋 29
Do g贸ry