reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny moge dolaczyc?
Wczoram mialam dostac miesiaczke, ale test zrobilam juz w poniedzialek i wyszly dwie kreski. Termin wypadalby na 8lipca
Nadal nie moge w to uwierzyc, bo to nasz 1szy cykl staran. Mamy juz w domu dwulatka.
Do lekarza jeszcze sie nie zapisalam, ale to dopiero za jakies 3 tyg bo chcialabym uslyszec serduszko zeby sie nie stresowac tak jak w pierwszej ciazy
Trzymam za Nas wszystkie kciuki :*

U nas nieplanowane 🤪🤪🤪
 
reklama
Witam. Juz okolo 2 tygodni wiem ze jestem w ciazy :) Jestem swiezo po invitro. Transfer odbyl sie 14 pazdziernika a juz tydzien po ukazaly sie 2 kreski :) z wyliczeń kalendarzykow mam termin na 2 lipca :) obecnie skonczony 5 tydzien i 1 dzien. 14 listopada idziemy na pierwsze usg :) pozdrawiam wszystkich :)

Hej
Moja 2.5 latka jest z ivf ;) a obrcnie zaszlam przy gumkach🤣🤣
 
Hej wszystkim, po tym jak okres spóźniał mi się ponad tydzień zrobiłam test i wyszedł pozytywny, mam 18 lat, boję się jak cholera i cieszę na maxa, jak po urodzinach byłam u ginekologa po antykoncepcje to powiedział że nie jest mi potrzebna ponieważ „chyba jest pani bezpłodna, bardzo mi przykro”, na moje pytanie dlaczego chyba, odpowiedział że tak mu się wydaje. Chyba nie miał racji.

Jest tutaj jakaś dobra duszyczka, która poleci mi dobrego ginekologa we Wrocławiu do upewnienia i prowadzenia ciąży?

Z góry dziękuję😚😚
 
Hej wszystkim, po tym jak okres spóźniał mi się ponad tydzień zrobiłam test i wyszedł pozytywny, mam 18 lat, boję się jak cholera i cieszę na maxa, jak po urodzinach byłam u ginekologa po antykoncepcje to powiedział że nie jest mi potrzebna ponieważ „chyba jest pani bezpłodna, bardzo mi przykro”, na moje pytanie dlaczego chyba, odpowiedział że tak mu się wydaje. Chyba nie miał racji.

Jest tutaj jakaś dobra duszyczka, która poleci mi dobrego ginekologa we Wrocławiu do upewnienia i prowadzenia ciąży?

Z góry dziękuję😚😚
No cześć 🙋‍♀️
Tego gina to zmień odrazu i nie wracajmy już do tego/niego 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja nie z WRC to nie pomogę niestety. W dzień jest więcej dziewczyn.
Ja tu wieczorem pilnuje żeby nie ukradli ;)
Rozgość się :)
 
Dzieki dziewczyny za pocieszenie! Sama wiem, ze na tym etapie to takie rzeczy zaszkodzic nie moga i istnieje zasada wszystko albo nic, no ale jak ktos mi to powie to czuje sie lepiej :)

Martwi mnie to, ze nie mam mdlosci a dzis 5t3d. W pierwszej ciazy juz mi sie w tym momencie zaczynaly.
Czlowiek to sobie zawsze wynajdzie jakis powod aby sie martwic... :p

@Renia12387 ja mam pierwsza wizyte dzien przed Toba takze wizytujemy chyba jako ostatnie tutaj jak na razie :) a termin na 6 lipca wedlug aplikacji

Rowniez super sie czuje w trzeciej ciazy[emoji13]
 
reklama
Ja jestem w UK i tez tak samo. Ciaza uznawana po 12 tyg, ratowana jeszcze pozniej w razie co, ciaza to nie choroba, wiekszoc kobiet pracuje do sameho konca, nie ustepuje sie tu miejsca ciezarnym ani w autobusach ani w kolejkach. Ot jest sie taka sama kobieta jak i te nie w ciazy.

Witaj LadySnow. Mamy te same terminy.

Ja ratowalam ciaze w 8 tc w Uk;) nA early pregnancy
 
Do góry