reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy zaliczam się do waszego grona.

Sylwia maybe baby

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2019
Postów
33
Miesiączka spóźnia mi się już 5dni ale test ciążowy wyszedł negatywny być może dlatego że zrobiony późnym wieczorem. Moja miesiączka jest bardzo regularna dlatego zapaliło mi się w głowie światełko że może to ciąża. Mam objawy takie jak senność (zawsze byłam wulkanem energii) mdłości, mówienie w brzuchu takie jakby delikatne skurcze, miałam 2 dni delikatnego plamienia. Wiem że byłby to 3tydzien początek 3 tygodnia. Nie staraliśmy się specjalnie z partnerem o dziecko ale oboje byśmy się cieszyli. Jak myślicie kiedy powtórzyć test? Nigdy wcześniej nie miałam podejrzenia ciąży z mojej strony a ostatnio nawet mój partner zaczął się zastanawiać. Jak myślicie?
 
reklama
Rozwiązanie
Ale żeby zrobić beta hcg, nie musisz iść do ginekologa. :) To badanie krwi, które kosztuje 30-50 zł.
A ginekologa najlepiej umówić za około 2 tygodnie. Jeśli to ciąża to już będzie widać serduszko. :)
Serduszko słychać zc ok 8 tyg ciazy.
A ja bym na tsoim miejscu po prostu dala sobie więcej czasu. Soroboj zrelaksowac sie i poczekaj tydzien czy 2.

Tak moga byc krwawienia implantacyjne.
Mozesz tez odczowac bol podobny do tego podczas okresu. Sa to bole rozciagajacej sie macicy. A teraz wyciagnij nogi do gory i zaorzestan poszukiwan dsj sk ie czasu.
Hej, myślę że powinnaś powtórzyć test, ale z porannego moczu 😊. Ja bym o obstawiała że to raczej ciąża. Najprawdopodobniej miałaś do czynienia z krwawieniem implantacyjnym. Jeśli po krwawieniu pojawiły się mdłości, tkliwość piersi oraz ogólne poczucie zmęczenia ( też tak miałam totalnie bez sił tylko bym spała 😁).
 
Hej, myślę że powinnaś powtórzyć test, ale z porannego moczu 😊. Ja bym o obstawiała że to raczej ciąża. Najprawdopodobniej miałaś do czynienia z krwawieniem implantacyjnym. Jeśli po krwawieniu pojawiły się mdłości, tkliwość piersi oraz ogólne poczucie zmęczenia ( też tak miałam totalnie bez sił tylko bym spała 😁).
Właśnie też tak myślę czytałam o tym dzisiaj i pomyślałam że te plamienia mogło być krwawienie implantacyjnym. Tylko doastalam radę żeby zrobić test za tydzień dopiero a cierpliwość w takiej sytuacji chyba nie istnieje 😂
 
Miesiączka spóźnia mi się już 5dni ale test ciążowy wyszedł negatywny być może dlatego że zrobiony późnym wieczorem. Moja miesiączka jest bardzo regularna dlatego zapaliło mi się w głowie światełko że może to ciąża. Mam objawy takie jak senność (zawsze byłam wulkanem energii) mdłości, mówienie w brzuchu takie jakby delikatne skurcze, miałam 2 dni delikatnego plamienia. Wiem że byłby to 3tydzien początek 3 tygodnia. Nie staraliśmy się specjalnie z partnerem o dziecko ale oboje byśmy się cieszyli. Jak myślicie kiedy powtórzyć test? Nigdy wcześniej nie miałam podejrzenia ciąży z mojej strony a ostatnio nawet mój partner zaczął się zastanawiać. Jak myślicie?
Tylko badanie z krwi beta hcg wyjaśni sytuację [emoji4]
 
Właśnie jutro będę się umawiać do pani ginekolog mam nadzieję że mnie przyjmie do piątku [emoji4]
Ale żeby zrobić beta hcg, nie musisz iść do ginekologa. :) To badanie krwi, które kosztuje 30-50 zł.
A ginekologa najlepiej umówić za około 2 tygodnie. Jeśli to ciąża to już będzie widać serduszko. :)
 
reklama
reklama
Do góry