reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ciekawe jest to co piszecie o tych szczepieniach. Nigdy nie słyszałam o szczepieniach w trakcie ciąży.
Ja się nie szczepię. Co roku są szczepienia na grypę inna tj szczepią na zeszłoroczną dlatego może nie zadziałać w pewnym %.
Nie widze zaxtem sensu się szczepić jak mogę zapobiegać uważając na siebie
 
reklama
Ja mam na 8 do pracy. O 7.20 wychodzimy z domu, odwoze syna do przedszkola i jadę dalej. Na szczęście syn je śniadanie w przedszkolu więc nie musimy tak wcześnie wstawać...
Ja wstaje 6.45. Szykuje się i budzę syna.
Kawa i śniadanie też w pracy;)

Jestem raczej śpiochem wiec rano robię tylko to co jest niezbędne do zrobienia:p
 
U mnie w rodzinie też kupujemy prezenty dzieciom. Mi to bardzo pasuje...

Kilka lat z rzędu spędzaliśmy swieta z rodziną męża. Ponad 20 osób i wszyscy wszystkim prezenty kupowali :/ i to nie drobiazgi a drogie prezenty. nienawidzilam tego, trzeba bylo coś kupić bo głupio dostać prezent a samemu nic nie kupic ale zawsze mialam mega problem co komu kupic. A do tego zawsze szlo kilkaset euro na prezenty :/
 
Dzień dobry. My wracamy właśnie od lekarza, młoda się anginy nabawiła, dajcie mi cierpliwość, bo moje dziecko siedząc w domu przechodzi samą siebie, a ma 6 lat!
Oczywiście kolejna Pani doktor stwierdziła u niej nadwagę, cóż mam zrobić [emoji848][emoji848] miłego dnia!
 
Dzień dobry. My wracamy właśnie od lekarza, młoda się anginy nabawiła, dajcie mi cierpliwość, bo moje dziecko siedząc w domu przechodzi samą siebie, a ma 6 lat!
Oczywiście kolejna Pani doktor stwierdziła u niej nadwagę, cóż mam zrobić [emoji848][emoji848] miłego dnia!

Dużo zdrówka dla córci. A ma gorączkę? Ja zawsze przy anginie mam wysoką ale spac się nie da bo gardło boli :(
 
reklama
Kobitki ile kaw popijacie dziennie? Ja sie do drugiego trymestru jakoś wstrzymywalam z piciem i nie szczególnie też miałam na nią ochotę. Kupiłam wtedy inke ale do dzisiaj leży raz tknięta 😂 i teraz jakos coraz bardziej nachodzi mnie ochota na kawę. Przed ciąża piłam nałogowo można powiedzieć. Bardzo lubiłam. Pije rozpuszczalną z mlekiem. Dzisiaj sobie już wypiłam jedną, nie wiem czy mi starczy na zaspokojenie stąd to pytanie 😂 dodatkowo powiem Wam, że zawsze mam niskie ciśnienie...
 
Do góry