reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Tak sie zastanawiam czy nie za wczesnie na wizyte u ginekologa ? Boje sie ze jak nie usłyszę serduszka zacznę panikowac. Nie mieszkam obecnie w Polsce i tu troche inne podejscie do ciazy musze isc prywatnie bo panstowo żaden lekarz by nie potraktował by mnie powaznie tu ciaze od 13 tygodnia dopiero sie zaczyna i zazwyczaj położna ciaze prowadzi.
Jestem w tym samym tc co Ty i też jutro pierwsza wizyta. Też mam obawy że jeszcze jutro nic nie zobaczę, bo jest taka możliwość. Ale staram się myśleć pozytywnie i nie nakręcać się. To najgorsze co może być. W poprzedniej ciąży ( stracona) nakręcałam się strasznie, los zweryfikował że słusznie ale wiem że nerwy, ilość przeczytanych artykułów, forów - nic nie zmieni w wyniku [emoji846]
 
reklama
Hej. Synek gorączkuje czwartą dobę, więc znów nas czeka lekarz... U Córki w przedszkolu pojawił się paciorkowiec, mąż jest za przetrzymaniem Jej w domu chociaż do końca tygodnia. Co myślicie? Dopiero co przestała chorować, organizm na pewno ma osłabiony i bardziej podatny na choróbska. Jeśli z Synkiem nie będzie źle to muszę zamówić torta i powoli robić zakupy na sobotnią imprezę. Dziś kończymy dwa latka 🤗 a ja jeszcze pamiętam poród 😂😁
 
Hej. A ja liczyłam dzisiaj na wizytę u swojego ginekologa (dziś chyba 6+3), jestem pierwsza na liście rezerwowej i normalnie nikt nie odwołał wizyty wczoraj na dzisiaj. Jeszcze jednak liczę, że coś się może dzisiaj zwolni i jednak dane mi będzie pójść. Jak nie - to będę musiała poczekać do poniedziałku. Ale wiecie jak to z cierpliwością w takich sprawach bywa :p
 
Dziewczyny wszystkim Wam gratuluję ❤. Widzę że niektóre mają cały pakiet objawów ciążowych. Mnie wczoraj strasznie głowa bolała... Nie wiem czy na deszcz dzisiejszy czy przez głód. Za dzisiejsze wizyty mocne kciuki. Smacznego śniadanka i dobrego dnia dla Wszystkich.
 
Dzień dobry kochane :)
Gratuluje nowym mamusią :)
Co ja dziś w nocy przeżyłam. Śniło mi się że byłam po wyniki bety i spadło mi do 500, obudziłam się cała trzęsąca... udało mi się zasnąć i w tym drugim śnie do koleżanki z pracy mówiłam ( której nigdy nie widziałam) że mi się to śniło...a ona do mnie mówi ooo to bardzo zły znak....
Znów się obudziłam i juz zasnąć nie mogłam.
Bardzo mi rozjebal poranek taki glupi sen
Ale biorąc pod uwagę że z 10 razy mnie cofnęło podczas rannego" tapetowania" to chyba wszystko w porządku :)
Pozdrawiam Was serdeczne kochane !
Miłego dzionka laseczki.
Jutro wizyta 😍
 
Ja mam za sobą najgorsza noc w życiu chyba... zasnęłam o 4 i już nie śpię.... do 4 cały czas wstawałam, a to wymiotowałam, a to siku, a to głodna... mąż chrapał miałam ochotę go poduszka udusić... i co jego budzik zadzwonił 6:30 i ja tez już nie śpię... jestem głodna zeszłam na śniadanie, ale za chwile chyba zwrócę to śniadanie 🙄 i na prędkie usniecie się nie zapowiada, a jestem tak zmęczona, ze ledwo telefon w ręce trzymam.... ach i cała noc bolała mnie głowa 😢
 
Czesc dziewczyna ja w drodze do pracy wspolczuje ciezkiej nocy. Ja niby spalam ale koszmary nad ranem mnie nawiedzily ze cos jest nie tak itp ale to pewno stres przed dzisiejsza wizyta. Milego dnia wam zycze dzien byl lepszy od wczorajszego a napewno nie gorszy :)
 
reklama
Dzień dobry Wam 😂

Ja miałam całkiem przyjemne sny 🤣🤣🤣🤣

Co do tych Zar to na promocji serio można wychaczyc coś fajnego. Ale mam taki lumpeks u siebie w mieście babka ma takie kurtki płaszcze ze normalnie masakra. Dzisiaj jak będę miała chwile pokaże Wam lumpa dziecięcego. Tam jak wchodzę to jest szał. Kobieta ma nowe ubrania typowo angielskie .
Na Allegro nigdy nic nie zamówiłam i chyba bym się bała 😂
 
Do góry