reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakrzepica po porodzie - CC.

sabinkaa92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
37
Cześć kobiety, czy którejś z Was przytrafiła się zakrzepica po cięciu cesarskim ? Jestem 3 tyg po porodzie i w 16 dniu po porodzie dostałam mocnych boli krzyża, a 3 dni później spuchla mi lewą noga, zsiniala i strasznie bolała,że nie mogłam chodzić. Wyladowalam w szpitalu ze stwierdzoną zakrzepica na całej długości nogi. Czy był taki przypadek tutaj?
 
reklama
Ja tak miałam tylko ze po porodzie siłami natury. Mialam zakrzepice na prawej nodze od stopy do kolana
Cześć kobiety, czy którejś z Was przytrafiła się zakrzepica po cięciu cesarskim ? Jestem 3 tyg po porodzie i w 16 dniu po porodzie dostałam mocnych boli krzyża, a 3 dni później spuchla mi lewą noga, zsiniala i strasznie bolała,że nie mogłam chodzić. Wyladowalam w szpitalu ze stwierdzoną zakrzepica na całej długości nogi. Czy był taki przypadek tutaj?
 
O widzicie, a ja w szpitalu byłam 3 bądź 4 dni już nie pamiętam,a zastrzykow do domu nie dostałam. Teraz zamiast siedzieć z moim maluszkiem 3 tygodniowym w domu to jestem w szpitalu i niewiadomo kiedy wyjdę... :(
 
reklama
Ja dostałam zakrzepicę zatok żylnych mózgu (udar żylny mózgu). Poród 28.07. (CC) w szpitalu wylądowałam 3.10. Objawy: ból głowy najgorszy jaki w życiu czułam, mroczki przed oczami, szukałam przyczyny - ząb, zatoki, morfologia - może anemia? może TSH? Wszystko było idealnie a ból głowy się nasilał. Było mi już wstyd mówić, że mnie boli głowa...

3.10.wstałam poszłam do łazienki i pamiętam tylko pogotowie, mnóstwo badań, rezonanse, tomografy.... Leki na rozrzedzenie krwi, leki przeciwbólowe, przeciwpadaczkowe - podobno dostałam ataku padaczkowego (jako objaw podrażnienia kory mózgowej) po utracie przytomności. Przestrzegam wszystkich - nie ignorujcie objawów z ciała! Badajcie się... Ja drżę o każdy następny dzień... Doszło do niedokrwienia mózgu, mam nadzieję że wszystko minie i nie wróci :(
 
reklama
Do góry