reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
córka waży ponad 20 kg. nie podnosze pod żadnym pozorem. nie pozwalam na siebie wskakiwac ani po sobie deptać/lazic.
 
Dziewczyny a co do noszenia ciezkich rzeczy... Moj dwulatek wazy 11kg i ciagle domaga sie noszenia, poza tym wiadomo kapiel czy przenoszenie go do lozeczka gdy zasnie... Czy ja moge go bez obaw podnosic? Oczywiscie w miare mozliwosci jak najrzadziej to robie no ale jednak czasami trzeba.
Mój 14 miesieczniaka też tyle waży,noszę jak dotąd, korzystam te z nosidła póki brzuch nie przeszkadza.
 
Ja swoją nosze jak czuje się na siłach.

Ja właśnie przed chwila odbyłam rozmowę ze swoim byłym mężem i szkoda mi chłopa. I tak w sumie jego kobiecie roZchodzi się o to ze mam jego nazwisko i ze jestem w ciąży i ze ma straszne problemy przez to. Codziennie awantury mu robi o mnie, wyzywa bije [emoji33][emoji33][emoji33]
Napomknę ze nie mamy ze sobą żadnego kontaktu , żadnych smsow nic kompletnie nic!!!
Nie chce zmienić nazwiska tylko dlatego ze ona ma takie widzimisie. I mam im pokazać swój dowód i zdjęcie tego dowodu 🤦‍♀️
 
jestem juz po wizycie :)
serduszko bije - nie wiem tylko ile bo nie mierzyla babka
dzidzius ma 1,2cm :) i odpowiada to 7w4d a ja jestem dzisiaj 7t2d :) dostalam karte ciazy i skierowania na prenatalne :)
Super! Świetna wiadomość! :) Nie przejmuj się, mi też nie mierzyli tętna dziecka. Pewnie na następnych wizytach będą sprawdzać.
 
Hej dziewczyny. Jakis czas temu byl temat tego, jaka plec bysmy chcialy. Wiele z Was ma juz dzieci... Natomiast ja jestem ciekawa sprawdzenia pewnej teorii. Podobno chinczycy potrafia okreslic plec dziecka, jakie Wam sie urodzi.
Tutaj nawet artykul z kalkulatorem:

Podzielcie sie czy sprawdzil sie Wam ten kalendarz w zwiazku z obecnymi pociechami i co Wam wychodzi na lipiec 2020!
kalendarz.jpeg
 
Ja swoją nosze jak czuje się na siłach.

Ja właśnie przed chwila odbyłam rozmowę ze swoim byłym mężem i szkoda mi chłopa. I tak w sumie jego kobiecie roZchodzi się o to ze mam jego nazwisko i ze jestem w ciąży i ze ma straszne problemy przez to. Codziennie awantury mu robi o mnie, wyzywa bije [emoji33][emoji33][emoji33]
Napomknę ze nie mamy ze sobą żadnego kontaktu , żadnych smsow nic kompletnie nic!!!
Nie chce zmienić nazwiska tylko dlatego ze ona ma takie widzimisie. I mam im pokazać swój dowód i zdjęcie tego dowodu 🤦‍♀️
Nie ma obowiązku zmiany nazwiska po rozwodzie 🤦‍♀️ Ja pierdziele... ludzie mają problemy...
 
Nie ma obowiązku zmiany nazwiska po rozwodzie 🤦‍♀️ Ja pierdziele... ludzie mają problemy...

Ja o tym wiem i ona tez. Nie chce wziasc z nim ślubu dopóki ja nie zmienię nazwiska 🤷🏻‍♂️ jesteśmy po rozwodzie już 8 lat. Oni maja jedno dziecko , ona jest teraz 2”w ciąży i od roku wierci byłemu dziurę w brzuchu a ten mi. Dzisiaj zadzwonił i pyta się mnie jakie nazwisko będzie nosiło dziecko , które dopiero urodze[emoji23] bo on ma problemy i codziennie awantury przez to ze ja jestem w ciąży
 
reklama
Hej dziewczyny. Jakis czas temu byl temat tego, jaka plec bysmy chcialy. Wiele z Was ma juz dzieci... Natomiast ja jestem ciekawa sprawdzenia pewnej teorii. Podobno chinczycy potrafia okreslic plec dziecka, jakie Wam sie urodzi.
Tutaj nawet artykul z kalkulatorem:

Podzielcie sie czy sprawdzil sie Wam ten kalendarz w zwiazku z obecnymi pociechami i co Wam wychodzi na lipiec 2020!Zobacz załącznik 1055249

Wychodzi mi dziewczynka 🤣🤣🤣 ciekawe czy się sprawdzi
 
Do góry