reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk

Cześć, witam wszystkie przyszłe mamy ze Śląska 👍 jestem z Tychów, mam termin na początek lipca 😊 wasze dzieciątka też wychodzą min. tydzień mniejsze z usg ? Martwię się, nie miałam do tej pory problemów a teraz takie maleństwo
Hejo :) ja jestem sierpniówką, ale też jestem z Tychów. Masz jakiegoś sprawdzonego lekarza, szpital etc? To moja 3 ciąża i jedno wiem na pewno, nigdy nie będę rodzić w szpitalu w Tychach.
 
reklama
Hejo :) ja jestem sierpniówką, ale też jestem z Tychów. Masz jakiegoś sprawdzonego lekarza, szpital etc? To moja 3 ciąża i jedno wiem na pewno, nigdy nie będę rodzić w szpitalu w Tychach.

No Hej ;)) Fajnie jak na sierpień i już 3 dzieciątko:) A co Cię spotkało na tyskiej porodówce? A lekarze ktorzy wcześniej Cie prowadzili? Ja przy synu miałam prywatną opiekę medyczną z pracy i jeździłam do Katowic do Luxmedu, ciążę prowadził dr. Gościniewicz i byłam bardzo zadowolona ale on nie pracuje już niestety w żadnym szpitalu. Słyszałam bardzo dobre opinie o szpitalu simin w Chorzowie, dają znieczulenie do każdego naturalnego porodu i jest świetna opieka-tak słyszałam wiele razy
 
No Hej ;)) Fajnie jak na sierpień i już 3 dzieciątko:) A co Cię spotkało na tyskiej porodówce? A lekarze ktorzy wcześniej Cie prowadzili? Ja przy synu miałam prywatną opiekę medyczną z pracy i jeździłam do Katowic do Luxmedu, ciążę prowadził dr. Gościniewicz i byłam bardzo zadowolona ale on nie pracuje już niestety w żadnym szpitalu. Słyszałam bardzo dobre opinie o szpitalu simin w Chorzowie, dają znieczulenie do każdego naturalnego porodu i jest świetna opieka-tak słyszałam wiele razy
Ja przy pierwszym synu chodziłam do dr Kolnego z Tychów. Generalnie nie polecam. Sam pobyt w szpitalu straszny, jedna wielka rzeźnia. Opieka okropna, położne straszne. Dla mnie trauma do dzisiaj.
Przy drugim dziecku chodziłam do p. Katarzyny Korona z Katowic i też z prywatnej opieki z medicoveru.
Teraz mam luxmed, ale znowu się do niej zapisałam prywatnie. Jest najlepsza z najlepszych Rodziłam drugiego w SIMINie w Chorzowie i uważam, że ten szpital jest przefantastyczny, Położne do rany przyłóż, moja lekarka też tam była, znieczulenie na żądanie, wszyscy mega mili, życzliwi, jak rodzić to chyba tylko tam. Ale każdy ma jakieś swoje doświadczenia :)
 
Ja przy pierwszym synu chodziłam do dr Kolnego z Tychów. Generalnie nie polecam. Sam pobyt w szpitalu straszny, jedna wielka rzeźnia. Opieka okropna, położne straszne. Dla mnie trauma do dzisiaj.
Przy drugim dziecku chodziłam do p. Katarzyny Korona z Katowic i też z prywatnej opieki z medicoveru.
Teraz mam luxmed, ale znowu się do niej zapisałam prywatnie. Jest najlepsza z najlepszych Rodziłam drugiego w SIMINie w Chorzowie i uważam, że ten szpital jest przefantastyczny, Położne do rany przyłóż, moja lekarka też tam była, znieczulenie na żądanie, wszyscy mega mili, życzliwi, jak rodzić to chyba tylko tam. Ale każdy ma jakieś swoje doświadczenia :)

Kolny teraz jest ordynatorem w Tychach, jedną opinię słyszałam ale raczej pozytywna a ja sie zastanawiam czy po cesarce mogę rodzić naturalnie.. rodzilam w Tychach, nie bylo szczególnie raczej faworyzowanie tych pacjentek co mialy lekarzy ze szpitala, na ten moment w Tychach jest remont i ma ponoć potrwać jeszcze jakieś pół roku. Ja w tej ciąży zaliczyłam 3 lekarzy, byłam u Gwary, Sobuty i Ostrowskiego i z trzecim zostałam, nie miałam już sił szukać ale jest ok ;)
 
reklama
Do góry