reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol po owulacji

Pata2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2019
Postów
58
Witam
Ja jak zawsze z pytaniem :p powiedzcie mi czy miałyście taką sytuację . Jestem 5 dni po owulacji strasznie boli mnie podbrzusze taki rwący ból i kręgosłup na dole nieraz jajniki kłują , bola czy miałyście też tak i co to może być ? Do lekarza dopiero mam za 10 dni trochę się denerwuje
 
reklama
Ja tydzień przed spodziewana @ miała bóle jajników, takie jednorazowe ,ale mocne tak że aż mnie zginalo, nie wiedziałam o co chodzi ,a tu się 2 kreski na teście pokazały 😉
 
Miałam podobnie, szczególnie kłuły mnie jajniki , od razu po @ umówiłam się do gina , bo miałam cichą nadzieję na ciążę . Lekarz na USG nie zobaczył nic niepokojącego i powiedział, że jeśli to jednorazowe to mam się nie martwić , natomiast jeśli sytuacja by się powtórzyła to kazał się zgłosić na dalsza diagnostykę
Witam
Ja jak zawsze z pytaniem [emoji14] powiedzcie mi czy miałyście taką sytuację . Jestem 5 dni po owulacji strasznie boli mnie podbrzusze taki rwący ból i kręgosłup na dole nieraz jajniki kłują , bola czy miałyście też tak i co to może być ? Do lekarza dopiero mam za 10 dni trochę się denerwuje
 
Zapomniałam dodać, że sytuacja się nie powtórzyła, a 2 miesiące później zaszłam w ciążę [emoji846]
 
Mnie właśnie boli jajnik lewy chyba z niego była owulacja, boli już 10 dni :( do @ jeszcze 4 dni , krwawilam wczoraj jednorazowo i nie wiem też co to ..
 
reklama
Do góry