reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Zgadza sie detektor tetna tylko nie moglam sobie przypomniec nazwy [emoji23]

U mnie nie ma przygotowan. Ostatnio kiepsko znosze ciaze, duzo schudlam choc juz nie bardzo nawet bylo z czego i ciagle mnie zbiera na wymioty. Wiec swieta odpuszczam. Wigilia u mamy bedzie, przygotuje tylko uszka z pieczarkami zeby moje dzieci zjadly i upieke moze paszteciki z kapusta i jakies ciasto bo mama nie ma piekarnika. A reszta na spokojnie, nie pierwsze i nie ostatnie swieta, jeszcze sie w zyciu nastoje w kuchni przed wigilia tak jak we wczesniejszych latach :)
Masz doskonale podejście.. Dobry plan 🎄 My wyjedziemy do Teściów drugi dzień będziemy w gościach. Nie narobię się.


Dziś mam bardzo stresujący dzień. Denerwuje się. Nie będę opisywać sytuacji ale jak się mieszka w kupie to jak wrzód na dupie. - mieszkamy z moimi rodzicami.
Przez te nerwy tak mi się wydaje boli mnie brzuch. Próbuje luźnować i dlatego czytam przepisy na ciasta z kremem.
 
reklama
Masz doskonale podejście.. Dobry plan 🎄 My wyjedziemy do Teściów drugi dzień będziemy w gościach. Nie narobię się.


Dziś mam bardzo stresujący dzień. Denerwuje się. Nie będę opisywać sytuacji ale jak się mieszka w kupie to jak wrzód na dupie. - mieszkamy z moimi rodzicami.
Przez te nerwy tak mi się wydaje boli mnie brzuch. Próbuje luźnować i dlatego czytam przepisy na ciasta z kremem.
Jak ciasto z kremem to może karpatka ?
 
U mnie że słodkości dziś własnoręcznie zrobiony tort na urodziny córci😀
 

Załączniki

  • IMG_20191214_141017.jpg
    IMG_20191214_141017.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 60
Jak ciasto z kremem to może karpatka ?
Paulinka ja to mam ochotę na coś takiego innego.. Znalazłam ciasto ze słonecznikiem wygląda ładnie i myślę że jest smaczne.

 
Cześć Wam
Ja robię dzis ala spagetti bo inny makaron i juz mi ślina cieknie a nawet nie zaczęłam.
Ja mam fajna biedre i dużo wszystkiego dzis z biedry takie tiramisu :)
Kasiu, czytałam gdzieś że kobiety w ciąży nie powinny jeść tiramisu, bo jest na bazie surowych jajek [emoji53] tylko ostrzegam z dobrego serca
 
Monia dlatego ja od 19 roku zycia mieszkalam osobno... bo wiem co to znaczy z rodzicami :/ jeszcze przed slubem sie wyprowadzilismy na wynajete. Bylo bardzo ciezko ale przynajmniej spokojnie.
 
reklama
Monia dlatego ja od 19 roku zycia mieszkalam osobno... bo wiem co to znaczy z rodzicami :/ jeszcze przed slubem sie wyprowadzilismy na wynajete. Bylo bardzo ciezko ale przynajmniej spokojnie.
Sytuacja mnie dobija jestem jedynaczką ale Tak się nie czuje.. Górę domu zrobiliśmy sobie sami po ślubie od wylewek których nie było po meble. Mąż wszystko zrobił sam. Nie zostawię tego za dużo pieniędzy włożone a przede wszystkim pracy mojego Męża po godzinach nocnych. Ojciec mój nawet drabiny nie potrzymał. Gdyby nie to że jednak szkoda tego tak zostawić to poszlibyśmy wynająć.

Mam tak chujowy dzień że tylko czekam co jeszcze... Na noc moja córka zaczęła wymiotować, jak ciężko mi się to zbierało z podłogi to ło matko
 
Do góry