reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja mam 18.12 w środę na 13.20, chociaż najchętniej bym poszła już dzisiaj bo ostatnia wizyta byla 3tyg temu, pocieszam się ze chociaż może zobaczę lepiej dzidzie bo będzie już tydzień 10+0
 
Czesc kochane ja sie z wami dzis żegnam. Bylam ma wizycie od 3 tygodni malensto sie nie rozwija. Trzmajcie sie kochane !!! Mam nadzieje ze ostatnia ze zlymi nowinami jestem w tej grupie. Buziaki dla was wszystkich
Bardzo mi przykro.. Rozumiem Twoją stratę.. 😭 Gdybyś chciała się wygadać zawsze możesz napisać na priv.
Dużo siły w tym trudnym czasie! ❤️💔
 
Nie, standardowa wizyta, będę chciała jeszcze raz podpytać lekarza o prenatalne bo na ostatniej wizycie mówił ze dopóki wszystko wychodzi w porządku to nie ma potrzeby a akurat sprzęt ma bardzo dobry i to chyba jedyny lekarz któremu ufam 😅
Aha myślałam że prenatalne, no ja mam w czwartek nie u swojego ginekologa więc dodatkowo mam stresa,chociaż z opini brzmi spoko 🙂
 
@mic_ani - to bardzo dobre wieści. Spodziewaj się tylko takich, będzie dobrze!

@Basiola - nie wiem co napisać. Bardzo mi przykro... Mam nadzieję, że uda Ci się przez to przejść i już niedługo będziesz miała nowy powód do świętowania. Powodzenia!
 
reklama
Do góry