reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

No dokładnie temperatura szalej prawie jak na wczesna wiosnę [emoji44]
A jak w Twojej miejscowości z krokami na mieście przed świętami? Bo u nas jest tragedia żeby gdziekolwiek dojechać a co dopiero zaparkować [emoji849][emoji6]
Koty mi fiksują przez tę temperaturę, myślą że wiosna idzie i pchają się na balkon 🙈nooooo ja niedługo wyruszam na łowy, już to czuję. W tygodniu byłam tylko po rybę, doznałam szoku, ludzie mogą się pozabijać w przedświątecznym szale. A w Tesco była promo na karpia, oooo to to już prawdziwy survival.
 
reklama
Witam dziewczynki🤗🤗🤗ja już po zabiegu. Zasnęłam obudziłam się przed chwilką nic nie boli no może trochę brzuch ale minimalnie. Wyjdę po południu.
Kochane moje życzę wam spokojnych ciąż zdrowych maluszków miło was było poznać 😘😘😘😘 żegnam się z wami ale się nie poddam i może gdzieś jeszcze na jakimś forum się spotkamy
 
Dzien dobry Mamuśki, za to ja dopiero wstalam. Moj syn jeszcze śpi - to prawdziwy cud ! 🤣 Wpienia mnie to, ze caly czas pobolewa mnie brzuch. :baffled:
Kupujecie filety z karpia czy calego żywego do patroszenia?🐟
 
Witam dziewczynki🤗🤗🤗ja już po zabiegu. Zasnęłam obudziłam się przed chwilką nic nie boli no może trochę brzuch ale minimalnie. Wyjdę po południu.
Kochane moje życzę wam spokojnych ciąż zdrowych maluszków miło was było poznać 😘😘😘😘 żegnam się z wami ale się nie poddam i może gdzieś jeszcze na jakimś forum się spotkamy

Dzielna nasza! Z calego serca życzę Ci aby nastepnym razem się udało! Obys nigdy wiecej nie musiala przez to przechodzic! Milo Cie bylo "poznać ". Wszystkiego dobrego i spokojnych, spedzonych w rodzinnej atmosferze swiąt 😘
 
Witam dziewczynki🤗🤗🤗ja już po zabiegu. Zasnęłam obudziłam się przed chwilką nic nie boli no może trochę brzuch ale minimalnie. Wyjdę po południu.
Kochane moje życzę wam spokojnych ciąż zdrowych maluszków miło was było poznać 😘😘😘😘 żegnam się z wami ale się nie poddam i może gdzieś jeszcze na jakimś forum się spotkamy
Kochana, silna jesteś, jestem pełna podziwu! Życzę Ci spokojnych Świąt, wszystkie marzenia się spełnią 😘
 
Powiem wam że jak rozm z położną że dobrze że nikt jeszcze nie wie bo ciąża była zagrożona i chcieliśmy na święta powiedzieć...to mi łzy w oczach stanęły 😪 paaaaa sierpnióweczki 😘😘😘😘😘😘😘😘
Bardzo mi przykro ze tak sie stalo. Życzę ci aby nastepny raz juz wszystko sie udalo i wszystkie marzenia sie spelnily. Podziwiam cie ze potrafisz o tym mowic i masz takie podjescie ze sie nie zalamujesz bo nastepnym razem bedzie lepiej.
Sama mam teraz lzy w oczach chociaz sie nie znamy ale jestem z toba duchem
 
Witam dziewczynki🤗🤗🤗ja już po zabiegu. Zasnęłam obudziłam się przed chwilką nic nie boli no może trochę brzuch ale minimalnie. Wyjdę po południu.
Kochane moje życzę wam spokojnych ciąż zdrowych maluszków miło was było poznać 😘😘😘😘 żegnam się z wami ale się nie poddam i może gdzieś jeszcze na jakimś forum się spotkamy
Kochana bądź silna!!! Nie poddawaj się i musisz wierzyć, że będzie dobrze. Popatrz jest nas tu dość sporo po stratach, skoro my dałyśmy radę to Ty też dasz!!! Życzę Ci, aby to o czym marzysz się spełniło 🤞🤞🤞🤞🤞🤗🤗🤗🤗
 
Dziękuję wam kochane za wsparcie i przykro mi was żegnac😪 powiem szczerze że uśmiecham się przez łzy i już mówiłam do mojego że jak ktoś coś palnie typu a wy kiedy trzecie to się rozrycze na bank. Będziemy robić badania genetyczne płodu położną przed chwilką że mną rozmawiała o tym. Bo wynik histo nic nie da a po genetycznych poznamy płeć i powód poronienia.
 
reklama
Kochana życzę ci wszystkiego co najlepsze zeby niedługo znow zawitał u ciebie malutki cud.
Witam dziewczynki[emoji847][emoji847][emoji847]ja już po zabiegu. Zasnęłam obudziłam się przed chwilką nic nie boli no może trochę brzuch ale minimalnie. Wyjdę po południu.
Kochane moje życzę wam spokojnych ciąż zdrowych maluszków miło was było poznać [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] żegnam się z wami ale się nie poddam i może gdzieś jeszcze na jakimś forum się spotkamy
 
Do góry