reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej kochane, chciałam się nieśmiało przywitać. 29 października 2019 miałam swój pierwszy transfer, jak się później okazało udany.. Spodziewamy się bliźniąt ❤ ❤
Przeglądałam kilka ostatnich wpisów i większość jest o dzieciach, a czy są tu mamusie w ciąży? 😊
My mamy termin na lipiec.
Witaj. Są i przyszłe mamusie . Ja jestem trochę " specyfikiem" na tej grupie bo in vitro nie udane ale zaraz po był naturals który ma teraz roczek ... i zaraz po kolejny naturals jestem w 12tc. Ale tak mi Tu dobrze że na inne fora się nie wybieram ;)
wyglądasz na mega szczesciare... pierwsze in vitro i bliźniaki ❤ gratuluję 🥰
 
reklama
Witaj. Są i przyszłe mamusie . Ja jestem trochę " specyfikiem" na tej grupie bo in vitro nie udane ale zaraz po był naturals który ma teraz roczek ... i zaraz po kolejny naturals jestem w 12tc. Ale tak mi Tu dobrze że na inne fora się nie wybieram ;)
wyglądasz na mega szczesciare... pierwsze in vitro i bliźniaki ❤ gratuluję 🥰
To u mnie trochę odwrotnie..
Pierwsza ciąża naturalna w sumie złoty strzał raz i jest synek 5 lat.
Druga ciąża naturalna staraliśmy się 9 Msc niestety strata..
O trzecią ciążę staraliśmy się 15 miesięcy i nic.. A po stracie ciężko było tak czekać.. Każda ciąża wśród znajomych to cios prosto w serce i zapadła decyzja o in vitro. Chcieliśmy spróbować ustrzelić bliźnięta i jakimś cudem się udało.. W sumie do dziś nie wierzę.. Ja gdzieś tam mam w głowie jeszcze jedną ciążę.. Chciałabym aby jeszcze ten jeden raz udało się naturalnie, także Ty również jesteś szczęściara 😍🥰
Jesteśmy na podobnym etapie u mnie 11 tc.
Również z całego serducha gratuluję! ❤️
 
Hej kochane, chciałam się nieśmiało przywitać. 29 października 2019 miałam swój pierwszy transfer, jak się później okazało udany.. Spodziewamy się bliźniąt [emoji3590] [emoji3590]
Przeglądałam kilka ostatnich wpisów i większość jest o dzieciach, a czy są tu mamusie w ciąży? [emoji4]
My mamy termin na lipiec.

Ja [emoji16]
Termin na poczatek czerwca. Spodziewam sie dziewczynki, to bedzie druga, bo mam prawie 3 letnia corcie juz, tez z in vitro.
Gratulacje blizniakow. [emoji3]
 
Ja [emoji16]
Termin na poczatek czerwca. Spodziewam sie dziewczynki, to bedzie druga, bo mam prawie 3 letnia corcie juz, tez z in vitro.
Gratulacje blizniakow. [emoji3]
O to również termin mamy podobnie 🥰 Tobie również gratuluję i zazdraszczam córeczki 😍 Liczę, że u nas będzie chociaż jedna laleczka, ale wiadomo zdrowie najważniejsze. 😊
A tak swoją drogą w którym tc dowiedziałaś się płci?
 
O to również termin mamy podobnie [emoji3059] Tobie również gratuluję i zazdraszczam córeczki [emoji7] Liczę, że u nas będzie chociaż jedna laleczka, ale wiadomo zdrowie najważniejsze. [emoji4]
A tak swoją drogą w którym tc dowiedziałaś się płci?
W 13tc,bo robilam badania wolnego plodowego dna (pod katem ZD, a efektem ubocznym bylo poznanie plci). W pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 16tc. Teraz jestem 15t6d.
Masz jakies imiona na celowniku? :)
 
To u mnie trochę odwrotnie..
Pierwsza ciąża naturalna w sumie złoty strzał raz i jest synek 5 lat.
Druga ciąża naturalna staraliśmy się 9 Msc niestety strata..
O trzecią ciążę staraliśmy się 15 miesięcy i nic.. A po stracie ciężko było tak czekać.. Każda ciąża wśród znajomych to cios prosto w serce i zapadła decyzja o in vitro. Chcieliśmy spróbować ustrzelić bliźnięta i jakimś cudem się udało.. W sumie do dziś nie wierzę.. Ja gdzieś tam mam w głowie jeszcze jedną ciążę.. Chciałabym aby jeszcze ten jeden raz udało się naturalnie, także Ty również jesteś szczęściara 😍🥰
Jesteśmy na podobnym etapie u mnie 11 tc.
Również z całego serducha gratuluję! ❤
Jeszcze nie potrafię patrzeć przez różowe okulary na tą ciążę ... z małym mamy urwanie głowy w domu. Cieszę się ale też i bardzo boję bo wiem ze będzie ciężko z tak mała różnica wieku między dziećmi . Do tego buntowniczy 10 latek w domu ... mam Stracha jak to wszystko ogarnąć.
ostatnio miałam cc i to było najgorsze co mogło mnie spotkać , a teraz znowu mnie to czeka na sama myśl o tym bólu już uciekam ze szpitala :p
 
Hej, witaj. Gratuluję ciąży bliźniaczej. Ja mam dwu letnie bliźnięta dzięki in vitro [emoji4][emoji3590][emoji3590]
Hej kochane, chciałam się nieśmiało przywitać. 29 października 2019 miałam swój pierwszy transfer, jak się później okazało udany.. Spodziewamy się bliźniąt [emoji3590] [emoji3590]
Przeglądałam kilka ostatnich wpisów i większość jest o dzieciach, a czy są tu mamusie w ciąży? [emoji4]
My mamy termin na lipiec.
 
Hej kochane, chciałam się nieśmiało przywitać. 29 października 2019 miałam swój pierwszy transfer, jak się później okazało udany.. Spodziewamy się bliźniąt ❤ ❤
Przeglądałam kilka ostatnich wpisów i większość jest o dzieciach, a czy są tu mamusie w ciąży? 😊
My mamy termin na lipiec.
Gratulacje😃.
Jest tu parę zaciążonych i chyba jeszcze więcej szykujących się do akcji od nowego roku, więc mam nadzieję że 2020 będzie tu obfitował w "grubasy"🤰😜.
@misis188 jak się masz? Jakie plany?
 
Gratulacje😃.
Jest tu parę zaciążonych i chyba jeszcze więcej szykujących się do akcji od nowego roku, więc mam nadzieję że 2020 będzie tu obfitował w "grubasy"🤰😜.
@misis188 jak się masz? Jakie plany?
2 stycznia uderzam na prokocim powtórzyć allo mlry. Zobaczymy jaki wynik i potem albo sie trza doszczepic albo transferek tylko to juz chyba bedzie przelom lutego marca bo raczej okres przyjdzie wcześniej niz wyniki :/ wyrobisz sie do marca? ;) by my se razem lezaly:)
 
reklama
W 13tc,bo robilam badania wolnego plodowego dna (pod katem ZD, a efektem ubocznym bylo poznanie plci). W pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 16tc. Teraz jestem 15t6d.
Masz jakies imiona na celowniku? :)
SAMA stwierdzam, że jestem durna, bo nie powinnam jeszcze myśleć o imionach, ale jest kilka które mi się podobają 😍
Dla dziewczynki Livia, Nel, Nikola i Lilia 😍 a dla chłopca ogromny problem.. Podoba mi się jedynie Alex 🤦‍♀️ i to też nie tak bardzo.. A Ty masz już coś na oku? 😊
 
Do góry