HappyBabyMama
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 31 Maj 2016
- Postów
- 12 875
Ale super krecha
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
Ktory masz dzis dzien cyklu? GratulujeDziękuję że widzicie ta kreskę tak samo jak ja i dziękuję że gratulacjeI też życzę wam wszystkim tych emocji
)
Czy to jest to o czym myślę?
Wiesz ciężko stwierdzić. Miesiączkę miałam 20.11 przez 5 dni do 25. Potem 3 dni bez i znowu 28.11 do 04.12.Ktory masz dzis dzien cyklu? Gratuluje) Najwspanialsze co mozna dostac na swieta
Moze to plamienie okoloowulacyjne byloWiesz ciężko stwierdzić. Miesiączkę miałam 20.11 przez 5 dni do 25. Potem 3 dni bez i znowu 28.11 do 04.12.
Według pierwszej opcji płodne w okolicach 4.12 czyli jak jeszcze krwawilam.
Według drugiej opcji okolice 12-16.
15.12 obudziło mnie straszne uklucie w jajniku, parę dni później lekkie krwawienie takie 2 dniowe.
Byłam przeziębiona od 9.12 do ok 15.12. I do tego byłam na badaniu u gina 9.12 w związku z moją ostatnią dziwna miesiączka powiedziała że w ciąży na pewno nie jestem. Dziś 27.12 I nie wiem czy już jestem po terminie miesiączki czy przed..
Też tak myślęMoze to plamienie okoloowulacyjne bylo)