reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kobitki mnie też troszkę czasu nie było na forum 😜 dzisiaj jestem po wizycie w 13 dc i wyznaczono mi termin transferu na 3 stycznia 😀 mam duża nadzieje jeśli chodzi o transfer bo jestem po zaleceniach od docenta Paśnika i liczę, że w końcu nam się uda
Super i trzymam kciuki, a czy możesz mi powiedzieć jakie zalecenia Ci dał docenta i z czym się borykasz ??
 
reklama
Jak znajdę tą grupę na fb?
A mi się dziś zaczęła @.
Umówiłam nas z mężem na to badanie KIR i HLA-c. Obczaiłam gdzie zrobić to IMK. Okazuje się że nie jest pewne czy uda się nam z dofinansowaniem do procedury, ale trudno. Teraz jeszcze tylko wizyta u P. Trzymajcie kciuki żeby mi się udało dodzwonić jak będą zapisy do Wawy. Laska w recepcji uświadomiła mnie, że w pół godziny miejsca na luty się rozejdą na 100%.No a jak nie Wawa to pojedziemy do Łodzi. I tak nie mamy daleko. Znowu mi się waleczność włączyła.
Jak nie jesteście na fb pasnikowej grupie to może nie widziałyscie reportażu, a wzrusza do łez, wrzucam link:
 
Mam dwa leki , jeden to bemfola ( nie widziałam zeby któraś go miała ) i jest go 9 zastrzyków , a drugi to orgalutran ( tez nie widziałam by któraś miała ) i mam go 4 zastrzyki . Jak dostanę okres mam zadzwonić do lekarza on mi powie co i jak. Coś pamietam ze mówił ze od 2 dc pierwszy a od 5 chyba drugi ale nie jestem pewna
Ja brałam te obydwa leki - babka w laboratorium mówiła na ten drugi - Orangutan 😃
 
Super i trzymam kciuki, a czy możesz mi powiedzieć jakie zalecenia Ci dał docenta i z czym się borykasz ??
Od 1 do 21 dc Equoral i Encorton 1 tab rano, wieczorem 1 tab Equoral w 22 i 23 dc Encorton pół tabletki i od 10 dc cyklu z transferem Encorton 1 tab dziennie i po owulacji Acard 75 mg. U mnie wyszły przeciwciała przeciwjądrowe i przeciwplemnikowe dodatnie oraz zły stosunek limfocytów cd3 do cd8
 
A mi się dziś zaczęła @.
Umówiłam nas z mężem na to badanie KIR i HLA-c. Obczaiłam gdzie zrobić to IMK. Okazuje się że nie jest pewne czy uda się nam z dofinansowaniem do procedury, ale trudno. Teraz jeszcze tylko wizyta u P. Trzymajcie kciuki żeby mi się udało dodzwonić jak będą zapisy do Wawy. Laska w recepcji uświadomiła mnie, że w pół godziny miejsca na luty się rozejdą na 100%.No a jak nie Wawa to pojedziemy do Łodzi. I tak nie mamy daleko. Znowu mi się waleczność włączyła.
Jak nie jesteście na fb pasnikowej grupie to może nie widziałyscie reportażu, a wzrusza do łez, wrzucam link:
Tak, oglądałam go na tej grupie.. Łzy same lecą, nawet Lewemu... osobiście mysle lepiej jak by udało Ci się do Łodzi zapisac, tam na pewno ceny bardziej przystępne... Docent mnie dziś też rozczulil, leukocyty mam w kosmos (leukocytoza na maxa) a odpisał mi w mig oka że działamy dalej i opuszczamy dwa dni iniekcji i dopisał że trzyma kciuki i mocno pozdrawia... Mnie to też bardzo wzruszylo bo zwykle jego maile to kilka słów o lekach :D .. Jeszcze żeby ten zarodeczek nie był taki marniutki to bym zaczęła wierzyć.. Ale za to jest mlodziaszek hahahah.... Mimo to jeśli się nie uda ogromnie się cieszę że spotkałam docenta na swojej drodze!
 
Od 1 do 21 dc Equoral i Encorton 1 tab rano, wieczorem 1 tab Equoral w 22 i 23 dc Encorton pół tabletki i od 10 dc cyklu z transferem Encorton 1 tab dziennie i po owulacji Acard 75 mg. U mnie wyszły przeciwciała przeciwjądrowe i przeciwplemnikowe dodatnie oraz zły stosunek limfocytów cd3 do cd8
Jakie wyszły Ci ANA i ASA ? I ten CD4/CD8? Podobne leczenie stosuje u większości na te parametry... Tylko dawki nieco inne w zależności od wyniku..
 
reklama
Ja tez brałam bemfole, jeden z przyjemniejszych jeśli chodzi o aplikacje bo wystarczy przekręcić i w porównaniu do tego co mam przy drugim transferze (prolutex ) to nawet nie był bolesny. Trzymam kciuki[emoji123]

Ja się już stresuje tymi lekami bo tak czytam co wy dziewuszki macie to jeszcze nie widziałam by któraś taki zestaw miała . I jak pecherzyki po nich ?
 
Do góry