reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To i ja się przezuce, witajcie dziewczyny. Ja obecnie mam 34 dc i chyba będzie @ bo coś mnie pobolewa miałam nawet zrobić dzisiaj test, ale chyba nie trzeba, sama nie wiem
 
To i ja się witam na nowym wątku...chociaż postanowiłam się wstrzymać ze staraniami do marca :) na razie skupiam się na obserwowaniu cykli. Po nowym roku chce zrobić badanie prolaktyny. Przed pierwsza ciąża miałam z nią problem, a tydzień temu zobaczyłam wyciek z piersi...a nie karmie juz pół roku :(

Wszystkim mocno kibicuje :-* i trzymam kciuki za ||
 
To ja też powiedzmy w 2 dc, czekając na krwawienie z odstawienia. Mam nadzieję, że organizm już da radę jak najszybciej wrócić do normalności ;)
 
Strasznie mi się w głowie kręci. To chyba jeszcze osłabienie po tym zatruciu.
(Miałam poświąteczny rozstrój żołądka)
 
Ostatnia edycja:
Ja to na razie walcze z koszmarnym przeziebieniem, az mi nie dobrze od tego kataru. 25 dc a cykle rozne... MA- SA-KRA... Nie polecam :)
 
reklama
Witajcie,to i Ja również bym chciała dołączyć, czytam forum od dłuższego czasu ale jakoś do tej pory bez udzielania się.Starania na spokojnie w marcu i kwietniu,niestety bez rezultatu,później przerwa bo M w rozkładach,w tym miesiącu się udało po jednym jedynym weekendzie...SZOK...niestety radość nie trwała długo...ciąża biochemiczna 😔 bardzo to przeżywam, aktualnie po kontroli u gin,wszystko ok,jestem przed owu niestety ten mc spisuję na straty bo M znowu w delegacji 🤦‍♀️ także przycupnę tu i mam nadzieję że będzie jakoś lżej.
 
Do góry