reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry sierpnioweczki w 2020 [emoji7] to będzie bardzo dobry rok!

Ja już na nogach od 6:20 bo się dziecko obudziło [emoji28] (Teddy poniżej na zdjęciu po lewej- po prawej babcia Nancy) a ze poszłam spać pierwsza to dam pospać rodzince.

@GabrielaNowak85 mnie tez już dopadły jakieś głupie i niewytłumaczalne sny [emoji37]

Zobacz załącznik 1062880
U nas właśnie nastąpiło przebudzenie mocy.. Teraz trzeba bezszelestnie może nie zauważa że się już nie śpi 🤦‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20200101_090347.jpg
    IMG_20200101_090347.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 72
reklama
Witam w 2020 r. Wszystkiego najlepszego mamuśki 😊😊
Sylwester przed tv, mąż w pracy, córka spała, jak zaczęły się fajerwerki to zaczęłam przysypiać, ale jakoś mnie przestało kręcić te całe sylwestrowe szaleństwo, chyba się starzeje 😋
Co do całej dyskusji, która się tu rozkręciła, osobiście uważam, że tu prawie wszystkie mocno schizujecie z objawami, brakiem objawów, rozmiarem dziecka itp. Ja akurat należę do ludzi podchodzących do życia na spokojnie, z wiarą w Opatrzność, nie przeżywam tak, ale moja przyjaciółka jest z tych wiecznie się martwiących, więc jestem przyzwyczajona i uważam, że jak ktoś ma potrzebę się wyżalić to może i tyle, można pomijać posty i się do nich nie odnosić. Bądźmy dla siebie ludźmi 😁
 
Ojej, spokoju kobietki we wszystkich aspektach nam życzę i co do objawów i wpisów innych ❤️
Na pocieszenie Wam powiem, że za rok mozecie mieć takiego szalonego Sylwka jak ja, młoda obudziła się o 24 i poszła spać grubo po 2, wystraszyły ja fajerwerki, a jak przestali strzelać to biedna nie mogła zasnąć. A o 8 już gotowa do życia więc siedzimy w noworocznym bałaganie, a tatuś dosypia 😂
 
Ojej, spokoju kobietki we wszystkich aspektach nam życzę i co do objawów i wpisów innych ❤️
Na pocieszenie Wam powiem, że za rok mozecie mieć takiego szalonego Sylwka jak ja, młoda obudziła się o 24 i poszła spać grubo po 2, wystraszyły ja fajerwerki, a jak przestali strzelać to biedna nie mogła zasnąć. A o 8 już gotowa do życia więc siedzimy w noworocznym bałaganie, a tatuś dosypia 😂
Moja 3,5 latka miala czekac na polnoc ale padla po 22😂 a tak walili fajerwerkami a ona nic hehe przespala do 8, ja jeszcze leze bo goscie tez jeszcze odsypiaja i jie chce ich budzic. To bedzie leeeeeniwy Nowy Rok 😂
Jutro musze isc z mala do lekarza bo znowu kaszle.. mam nadzieje ze juz 7mego pojdzie do pkola bo oszalec idzie 😅😅
 
WcOraj maz mi dowalil ze juz brzuszek widac 😂 fakt wystaje troche ale mozna to
Zgonic na kebaba czy coś 😅🤭 a jak u Was to wyglada?
 
reklama
Do góry