reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U mnie to samo... Brzuszek został mi po córce i też nie chce zniknąć. [emoji4]

Smarujesz się już czymś? Zastanawiam się kiedy zacząć i czy w ogóle? Wcześniej w ciążach rzadko kiedy używałam kosmetyków a rozstępy nam malutkie i prawie nie widoczne
 
Ostatnia edycja:
A weźcie z tymi rozstępami 🙈 całą ciążę znaczy od 4 miesiąca smarowałam się kremami z apteki np pharmaceris i mustella, miałam piękny gładziutki brzuszek i nie powiem koleżanki patrzyły z zazdrością aż tu nagle 3 tygodnie przed porodem czar prysł 🤣🤣🤣 nie mam ich dużo, bo jedynie bardziej z dołu więc tym razem nie mam zamiaru przepłacać i zaopatrzylam się w ziajkę od 4 miesiąca i tyle 😁😁😁
 
Nie stwarzalam żadnych wątków, bo już one istnieją. I jakoś tam mogą być normalne osoby które, doradza A nie przesmiewaja się za plecami wstawiając screena! Tandeta i żałosność z Twojej strony. jesteś dorosła kobieta? Nie sądzę! Mentalnie zachwujesz się jak nastolatka publikując takie rzeczy. Dziecinada i nic więcej! Dzięk Bogu że nie jestem sierpniowkai nie będę z Tobą na tej grupie, no raczej długo bym nie wytrzymała Twojego fałszerstwa, doradzania a na końcu wyśmiewania się z kogoś za plecami!
Jest nowy rok idź do swojego partnera i zacznij działać masz same plusy z tego dzidzia, psychika i więcej miłości tylko przestan sie tak spinac na punkcie ciąży bo z tego nigdy nic nie ma, A jeśli masz problemy z zajściem to polecam lekarza bo na forum nikt Ci nie pomoże jeśli jest coś z Twoim zdrowiem.
A odnośnie Twojej wypowiedzi nie potrafisz chyba przyjąć do sobie kogoś rad i tego zaakceptować dostawalas wiadomości od dziewczyn żebyś zaczęła hamować to nakrecalas się jeszcze bardziej.
I w naszym stanie mówienia że karma wraca jest bardzo wredne bo każdy może pomyśleć o tym różnie nie chce mówić dosłownie bo jest to bardzo przykre.

Podsumowując zostaw forum A weź się za partnera i nadzorowanie własnego ciała.
 
Dziewczynki, a u mnie brzuch tylko troszkę wzdety, a zaczął się okres, że chudne i moja waga na dzień dzisiejszy to 65 kg przy wzroście 172 cm w pierwszej ciąży zaczynałam od 64 kg więc zobaczymy jak to się skończy jak już zacznę tyć [emoji2957]
 
reklama
Do góry