reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Beznadziejne to jest [emoji23] Ja teraz wprowadziłem nie pokazuje że dzisiaj A myślę że będzie jutro wiec 15 dc. Okres wtedy powiem być 29 A nad mi pokazuje że cykl będzie trwał 33 dni A faza lutealna 19 [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja miałam mieć owulację wg apki 31 grudnia, ale z własnych obserwacji stwierdzam, ze było to cos między 2-3 stycznia ;P miałam wtedy takie kłucie w jajniku że olaboga. Przy apce zostanę chyba tylko dlatego żeby całkiem sie nie pogubić w tych moich cyklach 😂
 
reklama
Beznadziejne to jest [emoji23] Ja teraz wprowadziłem nie pokazuje że dzisiaj A myślę że będzie jutro wiec 15 dc. Okres wtedy powiem być 29 A nad mi pokazuje że cykl będzie trwał 33 dni A faza lutealna 19 [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak mój Flo 🙄 tam to dopiero się magia dzieje. Zmienia sobie daty nadchodzącej @ o 2-3 dni tak o, z owulacja tak samo.
 
Super to jest Ale u mnie się nie sprawdzi przy tych moich rozchwianych cyklach. Owu może 15dc więc okres by wypadał w 29 Ale jak będzie nie wiadomo.
dziewczyny ja sprawdzalam swoje plodne na tej stronie... w zasadzie zawsze pokrywaly sie z testami ouwlacyjnymi. nawet teraz wpisujac date ostatniej miesiaczki pokazuje prawidlowa date, kiedy wiem, ze wyprzytulalismy dzidzie.


t-time.pl
 
dziewczyny ja sprawdzalam swoje plodne na tej stronie... w zasadzie zawsze pokrywaly sie z testami ouwlacyjnymi. nawet teraz wpisujac date ostatniej miesiaczki pokazuje prawidlowa date, kiedy wiem, ze wyprzytulalismy dzidzie.


t-time.pl
O wow! Nawet sobie można wybrać co się planuje 😂😂 szkoda tylko, że nie zawsze tak to działa prosto 😉 a chciałabym druga dziewczynkę oj chciałabym...
 
reklama
Do góry