reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Macica jeśli jest wyczuwalna to jako nieznaczny opór powyżej spojenia lonowego. A biust na pewno urośnie. Na bank przed porodem jak będzie ruszać laktacja. A w czasie nawalu to już będzie gigantczny[emoji16]
Ja tam macicy paluchami nigdy nie wyczuwam bo boję się dotykać brzuch wogole.. Mi profesor w szpitalu jak lezalam z szyjka nagadal że ciężarne nie powinny się pod żadnym pozorem masować po brzuchach bo wywołują tym skurcze i mogą poronic! Na pewno to trochę przesada choć częste malowanie brzucha uważam że nie jest mądre, mini skurcze nawet nie czujemy..
Wiesz z piersiami to też przecież indywidualne.. Pamiętam laski w zaawansowanej ciąży a ledwo im było jakiś biust wogole widać.. Mi akurat w ciąży od razu piersi bardzo rosną, tym razem mam ponad jeden rozmiar większe, z małych C mam już takie konkretne D.
 
reklama
8-)
A ja mam takie dziwne pytanie, bo tak czytam sobie różne książki o rozwoju ciąży i wyczytałam, że w 8-9tygodniu wyraźnie wyczuwalna pod palcami przez brzuch jest macica. I nie wiem czy ja jakaś niewrażliwa jestem czy nie umiem tego sprawdzić, ale ja w ogóle pod palcami nic nie czuję 🙄 normalnie czuję brzuch i tyle. Tak samo jak piszą, ze wszystkim kobietom rosną piersi... Moje 80B dalej jest 80B jedynie co to moze bardziej nabrzmiałe jak przed okresem i tyle.
Powiem Ci cos...mi przez całą ciążę nie zwiekszyl sie rozmiar biustu8-)
 
A ja mam takie dziwne pytanie, bo tak czytam sobie różne książki o rozwoju ciąży i wyczytałam, że w 8-9tygodniu wyraźnie wyczuwalna pod palcami przez brzuch jest macica. I nie wiem czy ja jakaś niewrażliwa jestem czy nie umiem tego sprawdzić, ale ja w ogóle pod palcami nic nie czuję [emoji849] normalnie czuję brzuch i tyle. Tak samo jak piszą, ze wszystkim kobietom rosną piersi... Moje 80B dalej jest 80B jedynie co to moze bardziej nabrzmiałe jak przed okresem i tyle.
Ja w zyxiu5nie wyczulam sobie macicy, jesli Cie to pocieszy :)
W ciazy cos tam piersi mi urosly, bo po prostu przybieram na wadze to i w cycki idzie czyli dopiero od 2giego trymestru w sumie :) Ale zs to po porodzie - masakra!
 
reklama
Do góry