reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

20 tydzień prenatalne, waga 311g

Sylwica88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2020
Postów
59
Cześć ile ważyło wasze dziecko w 20 tyg ciąży , bo u mnie 311g .Czy to nie za mało ? ma pępowine 2 naczyniową może mieć przez to mniejszą wagę urodzeniową, teraz jestem w 25 moj gin tylko tętno jej zbadał.
 
reklama
Moja córka ważyła w 20 tygodniu (19t i 4d) 310g. Lekarz nic nie mówił, że to za mało. Jeszcze na tym etapie ciąży było ok, ale potem rozwinęła się hipotrofia i córka urodziła się z niską masą urodzeniową. Na ten moment nie masz się czym martwić bo waga jest w normie.
 
Moja córka ważyła w 20 tygodniu (19t i 4d) 310g. Lekarz nic nie mówił, że to za mało. Jeszcze na tym etapie ciąży było ok, ale potem rozwinęła się hipotrofia i córka urodziła się z niską masą urodzeniową. Na ten moment nie masz się czym martwić bo waga jest w normie.
dziękuję;)
 
Jak dobrze pamiętam na polowkowym byłam w 20t6d ciąży i córeczka na tamten moment miała 366g, urodziła się raczej z normalną waga 3,5kg [emoji854]
 
Mój w poniedziałek miał 390 gram - 22tc. I też mam dwunaczyniową (SUA). Nie martw się - jesteście w normie 😊
 
reklama
reklama
Do góry