reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Jesli bierzecie duphaston to moj lekarz powiedzial ze potrafi bardzo mocno wzmagac ciazowe przypadlosci typu zawroty i bole glowy, mdlosci itd. podobno zanizone cisnienie tez jest normalne w ciazy bo sie zmartwilam jak sie okazalo ze mam cisnienie jak u zaby i mnie uspokoil.
Na bole glowy i niskie cisnienie duuuuzo wody czystej. Polecam tez na bol glowy porzadny masaz karku(bardzo czesto boli mnie od karku wlasnie) , a w ostatecznosci paracetamol ;)
 
A jak wy to liczycie? [emoji14] ja to tylko z miesiączki :) na ost usg mi się zgadzało. Mam cykle 28-29dni.
Ja od miesiaczki powinnam miec 6+1 dzisiaj ale nie mam pojecia kiedy mialam owulacje wiec nie wiem czy nie bedzie mlodsza aczkolwiek przyznam Wam, ze ostatnie bara bara mialam 20/12 pozniej mielismy pelna chate ludzi i do testu nie bylo szans na to zeby cos podzialac (do sylwestra), a w sylwestra mialam pozytywny test. Wiec chyba powinien byc mniej wiecej wlasnie 6tc
 
reklama
U mnie mąż po 2 miesiącach przyjechał i było od razu 15 potem było 5 dni przerwy bo miałam zapalenie i brałam tabletki dop
No i wtedy od 20 cały czas 🤭 i jak tutaj powiedzieć lekarzowi ze się myli i żeby nie patrzał na okres [emoji15]
 
Do góry