reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe a beta

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2022
Postów
10
Cześć dziewczyny,
Jestem tu totalnie nowa . Przeczytałam już mnóstwo historii na forum ,ale postanowiłam, że przedstawię wam moją sytuację i chętnie poczytam co o tym sądzicie.

Staramy się z partnerem o dziecko już jakieś 1,5 roku i nic .. badania w prywatnej klinice ,stwierdzone PCOS ,możliwe, że czynność jajników wygasa stąd też nasze starania ( ja 21 lat ,partner 28) . W przeszłości jako dziecko miałam torbiele na jajnikach i nie tylko.
Nie mam obsesji na punkcie ciąży, ale fajnie gdyby się udało.
Cykle mam nieregularne ,bywało że miesiączki nie miałam 3 miesiące np ,teraz zazwyczaj cykle trwają 24 dni ,a raz na jakiś czas 30 .
Z partnerem współżyłam 1,2,3,4 września (wg kalendarza niby dni płodne). Jakos 12 września zaczelam odczuwać bol jajników, w połowie września bol piersi, miałam różne nastroje i niechęć do niektórych potraw . Zazwyczaj przed okresem coś takiego mi się nie zdarza, wiedziałam też że raczej nie są to objawy ciąży. Ale z ciekawości zrobiłam test i okazał się pozytywny.
Następnego dnia kupiłam kolejny w innym miejscu ,innej firmy i również pozytywny, postanowiłam iść na betę 16.09 . Wyszła negatywnie , w poniedziałek 19.09 dostalam miesiączki..natomiast nie towarzyszyły mi dolegliwości bólowe takie jak zawsze ..zawsze ból zmusza mnie do silnych tabletek przeciwbólowych, ten bol był dosyć łagodny, zarówno 1 dnia miesiączki jak i 2 nie było to tak obfite jak zawsze ,krwi raczej dużo, ale nie aż tak . Pojawiły się skrzepy w minimalnej ilości ale jednak. Dziś jest 2 dzień miesiączki i tak jak zawsze trwa ona 6 bądź 7 dni ,tak 2 dnia wygląda jakby dobiegała końca.
Rano zrobiłam ponownie test i wyszedl pozytywny. (Kreski blade ,ale ds się je zauważyć)

Czy ktoras z was miała taką sytuację?co myślicie?
Myślę czy w piątek nie powtórzyć bety.
 
reklama
Skoro beta była negatywna to nie jest to ciąża. Poprostu wadliwe testy. Jeśli chcesz to powtórz betę dla pewności.
 
Dokładnie. Jeśli beta wyszła negatywna to ciąży nie ma. Co do testów, często na nich pojawia się kreska testowa.
 
Do góry