reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Na co Ci to?
Pierwszy raz słyszę żeby baba narzekała ze ma za duże piersi [emoji85]
powaznie? ja oddam pol swoich 😂 😂 😂 😂 jak madre powiedzenie ludowe mowi... im wieksze za mlodu, tym dluzsze na starosc :D ja pewnie jak urodze i bede karmic, to dam cycucha maluszkowi i powiem masz, jedz, tylko nie odchodz daleko 😅😅😅
 
reklama
powaznie? ja oddam pol swoich [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] jak madre powiedzenie ludowe mowi... im wieksze za mlodu, tym dluzsze na starosc :D ja pewnie jak urodze i bede karmic, to dam cycucha maluszkowi i powiem masz, jedz, tylko nie odchodz daleko [emoji28][emoji28][emoji28]

Moja siostra tez narzeka na duży biust.
Ja mam klasyczne 75B , pod koniec ciąży i jak karmiłam miseczka C .. taki standard bez szału [emoji23]
 
Nie mogę [emoji23][emoji23][emoji23]
powaznie? ja oddam pol swoich [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] jak madre powiedzenie ludowe mowi... im wieksze za mlodu, tym dluzsze na starosc :D ja pewnie jak urodze i bede karmic, to dam cycucha maluszkowi i powiem masz, jedz, tylko nie odchodz daleko [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Dziewczyny dziękuję bardzo :)
Popiszę z Wami, jak tyko wrócę do żywych bo od tygodnia mieszkam w łazience :/ Na początku myślałam, że to jelitówka - o ja naiwna ;)
Spadły już 4kg więc sobie wyobraźcie...
No nic.. Mimo wszystko życzę tego każdej z Was haha I choć starania bywają dołujące, nie poddawajcie się! Póki jest nadzieja, trzeba walczyć o ten cud a gdy gaśnie iskra można pomyśleć o adopcji :) Dziecko to zawsze dziecko , nieważne z czyjego łona <3
 
Też mam taki obwód a mieseczke E-F. Myśle, że to nie sa jakieś arbuzy - bez przesady 😅 😅 . Czyżby pan nie doceniał tych kształtów? ;) Burak! nie wie co ma za diamenty pod nosem! To co? Lepiej ścierać brode o płaską klate? :D
Mój oczywiście nie widzi problemu😂😂😂 Twierdzi nawet,że są jego więc mi nie muszą się podobać☺
 
Ostatnia edycja:
To ja chetnie ci pozycze moich 4 kg zeby sie wyrównało :)

Dlatego tez zycze Ci swoich 4 kilo :)

Odpoczywaj kochana:) duzo zdrowka :) i opowiadaj Wielkiemu Uchu ze są jeszcze takie ktore chetnie do Ciebie dołaczyc :*

P.S. mam nadzieje ze troche nas pozarażałaś ;)

Dziewczyny dziękuję bardzo :)
Popiszę z Wami, jak tyko wrócę do żywych bo od tygodnia mieszkam w łazience :/ Na początku myślałam, że to jelitówka - o ja naiwna ;)
Spadły już 4kg więc sobie wyobraźcie...
No nic.. Mimo wszystko życzę tego każdej z Was haha I choć starania bywają dołujące, nie poddawajcie się! Póki jest nadzieja, trzeba walczyć o ten cud a gdy gaśnie iskra można pomyśleć o adopcji :) Dziecko to zawsze dziecko , nieważne z czyjego łona QUOTE]
 
powaznie? ja oddam pol swoich 😂 😂 😂 😂 jak madre powiedzenie ludowe mowi... im wieksze za mlodu, tym dluzsze na starosc :D ja pewnie jak urodze i bede karmic, to dam cycucha maluszkowi i powiem masz, jedz, tylko nie odchodz daleko 😅😅😅
Muszę ciekawie wyglądać śmiejąc się w głos do monitora w pracy 😂 😂 😂 Wariatki 😁ale fajnie tak sobie ponarzekać, pośmiać się i wspierać nawzajem🙂
 
reklama
Kobiety na Instagramie obserwuje doktor Magdę jest endokrynologiem w dzisiejszy temat relacji "tarczyca a stracona ciąża" Nie mam teraz jak obejrzeć, nadrobię w domu ale może macie ochotę posłuchać i dowiedzieć się czegoś nowego 🙂
 
Do góry