reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Którego ginekologa polecacie? Warszawa/Łódź?

Ja się leczę u dr Dziadeckiego, cudny człowiek, bardzo życiowy...
A że tak zapytam z jakim problemem się Pani leczy? Ja jestem po 2 poronieniach i szukam specjalisty żeby odkrył dlaczego i poprowadził ewentualną przyszłą ciążę
 
reklama
A że tak zapytam z jakim problemem się Pani leczy? Ja jestem po 2 poronieniach i szukam specjalisty żeby odkrył dlaczego i poprowadził ewentualną przyszłą ciążę
Zaczęliśmy od męża z problemami andrologicznymi, teraz ja i 2 inseminacje. Dziadecki ma naprawdę duże doświadczenie, myślę że warto spróbować.
 
Prywatnie dr Leszek Gottwald. Ostrożnie dobiera leczenia, ma wiele pokładów cierpliwości, świetny lekarz. Moja przyjaciółka plamiła od 3 - 6 mc ciąży i urodziła pieknego synka :)
Nie zdarza się to często, ale wykrył mi ciąże pozamaciczną i unikłam jej pęknięcia i niemiłych konsekwencji.
Przyjmuje m.in w Salve i Remedium ;)

A na NFZ chodzę do dr Makuły - ciepły, żartobliwy facecik. Nie robi problemu z badaniami itp. Przyjmuje w szpitalu Jana Bożego i pracuje w ICZMP.

Oczywiście lekarze z Łodzi,

Kochana jak masz problem z poronieniem to tak na przyszłość są szpitale (np Madurowicza w Łodzi), które pobierają próbki z tego niemiłego wydarzenia i badają za free pod względem genetycznym.
Koleżance wyszło po 3 poronieniach, że po prostu jej organizm miał coś w genach i odrzucał żeńskie ciąże. Po ponad pół roku zaszła i urodziła chłopaka :)
 
Prywatnie dr Leszek Gottwald. Ostrożnie dobiera leczenia, ma wiele pokładów cierpliwości, świetny lekarz. Moja przyjaciółka plamiła od 3 - 6 mc ciąży i urodziła pieknego synka :)
Nie zdarza się to często, ale wykrył mi ciąże pozamaciczną i unikłam jej pęknięcia i niemiłych konsekwencji.
Przyjmuje m.in w Salve i Remedium ;)

A na NFZ chodzę do dr Makuły - ciepły, żartobliwy facecik. Nie robi problemu z badaniami itp. Przyjmuje w szpitalu Jana Bożego i pracuje w ICZMP.

Oczywiście lekarze z Łodzi,

Kochana jak masz problem z poronieniem to tak na przyszłość są szpitale (np Madurowicza w Łodzi), które pobierają próbki z tego niemiłego wydarzenia i badają za free pod względem genetycznym.
Koleżance wyszło po 3 poronieniach, że po prostu jej organizm miał coś w genach i odrzucał żeńskie ciąże. Po ponad pół roku zaszła i urodziła chłopaka :)
o super wiedzieć! Dzięki za info, szkoda,że tak późno (zabieg miałam 31, więc już za późno) Zapisaliśmy się na NFZ na badania genetyczne do Matki Polki - będzie nas przyjmował doktor Dudarewicz. Nie orientuje się Pani czy wtedy na wizycie oprócz kariotypów zrobią nam badania w kierunku innych mutacji? Jesteśmy po 2 poronieniach
 
o super wiedzieć! Dzięki za info, szkoda,że tak późno (zabieg miałam 31, więc już za późno) Zapisaliśmy się na NFZ na badania genetyczne do Matki Polki - będzie nas przyjmował doktor Dudarewicz. Nie orientuje się Pani czy wtedy na wizycie oprócz kariotypów zrobią nam badania w kierunku innych mutacji? Jesteśmy po 2 poronieniach

Też jestem zapisana :) do Matki Polki

Na kiedy masz termin??

Ja na początek marca :) Warto tam czasem dzwonić i pytać o wcześniejsze terminy, bo mi przyspieszyli o 2 tyg :)

Nie wiem dokładnie jakie tam badania robią, bo też czekam na 1 wizytę.
 
Też jestem zapisana :) do Matki Polki

Na kiedy masz termin??

Ja na początek marca :) Warto tam czasem dzwonić i pytać o wcześniejsze terminy, bo mi przyspieszyli o 2 tyg :)

Nie wiem dokładnie jakie tam badania robią, bo też czekam na 1 wizytę.
my na 6 kwietnia. Zaklepałam ten termin dopiero przedwczoraj ale w sumie mogę podzwonić co jakiś czas i popytać :D dobrze by było gdyby się załatwiło wcześniej. A do jakiego lekarza? My do Dudarewicza (o ile dobrze pamiętam) będę czekać na info jakie te badania robią i jak ogólnie to wszystko wygląda
 
@Dolvit
Tam nie trzeba mieć żadnego skierowania do tej Kliniki Diagnostyki i Niepłodności.

Ja nie mam skierowania. Wezme dokumenty takie, które do tej pory miałam robione i tyle (HSG, hormony bo niedawno robiłam, kartę szpitalną z ciąży pozamacicznej i chyba tyle.

Chłopak też nie ma skierowania. Badał nasienie, ale wynik gdzieś zapodział :D Trzebaby do Salve jechać i odtworzyć go.
 
reklama
@Dolvit
Tam nie trzeba mieć żadnego skierowania do tej Kliniki Diagnostyki i Niepłodności.

Ja nie mam skierowania. Wezme dokumenty takie, które do tej pory miałam robione i tyle (HSG, hormony bo niedawno robiłam, kartę szpitalną z ciąży pozamacicznej i chyba tyle.

Chłopak też nie ma skierowania. Badał nasienie, ale wynik gdzieś zapodział :D Trzebaby do Salve jechać i odtworzyć go.
To dziwne bo nas pytali o skierowanie.. I właśnie czekam na skierowanie męża i wtedy mamy dosłać im komplet. A na NFZ robicie? :)
 
Do góry