reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej. Jestem nowa ;)

2017r ciąża zatrzymana w 10 tc

2018r ciąża pozamaciczna

Aktualnie 8 TC. Wczoraj USG maluszek ma 17mm. Jestem po procedurze inf z 30.12

W 5 tc byłam w szpitalu prawie tydzien bo miałam najpierw plamienie a później dosyć mocne krwawienie , co się okazało mam krwiaka no i niestety nadal jest co było widoczne na wczorajszym USG. Biorę luteinę dopochwowo 3x2 i podjezykowo 3x1
Witaj .
Gratuluję
 
reklama
Pięknie bardzo ładna beta.
W 6 dpt oczekuje się bety minimum 10 u Ciebie będzie grubas !!!! Powodzenia.
Kazali odstawić ?
Mój lekarz prowadzący wyjechał, rozmawiałam z kol ginekologiem, miałam niski progesteron na duzej dawce lekow i było ryzyko poronienia, nie wiadomo czy zwiekszona dawka luteiny dopochwowej podniesie progesteron, lepiej zmienic forme podania, wiec zdecydowałam się na prolutex, strasznie byłam smutna z tego powodu, ale dziecko po 2 dniach juz całkowicie zapomniało o cycu.
 
Mój lekarz prowadzący wyjechał, rozmawiałam z kol ginekologiem, miałam niski progesteron na duzej dawce lekow i było ryzyko poronienia, nie wiadomo czy zwiekszona dawka luteiny dopochwowej podniesie progesteron, lepiej zmienic forme podania, wiec zdecydowałam się na prolutex, strasznie byłam smutna z tego powodu, ale dziecko po 2 dniach juz całkowicie zapomniało o cycu.
Ja również bardzo słabo przyzwajam prog .
Na 1 crinone lub 800 mg utrogestan mam 6 a do transferu potrzebne jest 9 .
Dołóż progesteron karm tego grubasa w brzuchu .
Powodzenia.
Nie smutaj zaraz znów będziesz karmić cycem
 
Hej. Jestem nowa ;)

2017r ciąża zatrzymana w 10 tc

2018r ciąża pozamaciczna

Aktualnie 8 TC. Wczoraj USG maluszek ma 17mm. Jestem po procedurze inf z 30.12

W 5 tc byłam w szpitalu prawie tydzien bo miałam najpierw plamienie a później dosyć mocne krwawienie , co się okazało mam krwiaka no i niestety nadal jest co było widoczne na wczorajszym USG. Biorę luteinę dopochwowo 3x2 i podjezykowo 3x1
Trzymamy kciuki, zeby bylo bez niespodzianek :)
 
Mój lekarz prowadzący wyjechał, rozmawiałam z kol ginekologiem, miałam niski progesteron na duzej dawce lekow i było ryzyko poronienia, nie wiadomo czy zwiekszona dawka luteiny dopochwowej podniesie progesteron, lepiej zmienic forme podania, wiec zdecydowałam się na prolutex, strasznie byłam smutna z tego powodu, ale dziecko po 2 dniach juz całkowicie zapomniało o cycu.
Czyli bylo gotowe na odstawienie, nie ma co smutac.
 
Będzie dziewczynka:) bardzo się z tego cieszę. Wyprawkę musze kupować od poczatku całą bo wszystko w samochody po chłopcach ale kupując ten słodki róż aż sama buzia się uśmiecha... Gorzej z portfelem ;)
Ja mam to szczęście że moje bratowa mają po dwie dziewczynki także wyprawkę mam.Zostanie dokupić parę drobiazgów.J
A jestem dieckiem po dwóch starszych braciszkach i fajnie jest
 
Ja mam to szczęście że moje bratowa mają po dwie dziewczynki także wyprawkę mam.Zostanie dokupić parę drobiazgów.J
A jestem dieckiem po dwóch starszych braciszkach i fajnie jest
Jeszcze nie wiem jak ja to wszystko ogarnę
... Mam5 miesiąc a męczę się w ciągu minuty, ugotowanie obiadu to wyzwanie. Powiem szczerze " ukłony dla wszystkich mam z małą różnica wieku"... To jest naprawdę trudne jak człowiek nie daje rady sobą się zająć a comowiac jeszcze małe dziecko w domu.
 
reklama
Jeszcze nie wiem jak ja to wszystko ogarnę
... Mam5 miesiąc a męczę się w ciągu minuty, ugotowanie obiadu to wyzwanie. Powiem szczerze " ukłony dla wszystkich mam z małą różnica wieku"... To jest naprawdę trudne jak człowiek nie daje rady sobą się zająć a comowiac jeszcze małe dziecko w domu.
Ja pod koniec dnia mam ciężej A tak rano to zasowam jak mały samochodzik.Pod wieczór już ciezko szczegolnie jak się położę i chce wstać i brzuszek też większy ma tym etapie niz w pierwszej ciazy.juz bymnchciala mieć malutka przy sobie ale muszę też się nacieszyć ciąża bo nie mam pewności czy w 3 będzie mi dane być.
 
Do góry