reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Może to być cholestaza, aczkolwiek świąd skóry to tylko jeden z objawów, tutaj przede wszystkim trzeba wykonać próby wątrobowe z krwi. Powiedz o tym swojemu lekarzowi, to da Ci skierowanie na odpowiednie badania. Nie martw się na zapas, równie dobrze możesz mieć przesuszoną skórę, przeróżne problemy skórne są bardzo częste w ciąży. Poza tym możesz tego nie widzieć, ale Twoje ciało może trochę puchnąć, przybierasz na wadze, więc sukóra się napina, to tez może powodować swędzenie.
Napisałaś też o zyrtec, możne faktycznie coś Cię uczula? jakieś ubranie z domieszką sztucznych tkanin? albo odwrotnie z wełną? Ja mam totalne uczulenie na wełnę i nawet mała domieszka mnie uczula.
Robiłam badania. Na szczęście nie mam cholestazy. Pewnie pokrzywka ciążowa. Całe szczęście :)
 
reklama
Dziewczyny zaczynam panikować, moja dzidzia ostatnio strasznie rzadko się rusza :/ W poniedziałek byłam na usg (na badaniu wszystko ok), a we wtorek u pielęgniarki środowiskowej, gdzie słuchałyśmy tętna małej. Trochę mnie ugniatał lekarz, pielęgniarka też, bo mała się wierciła, no i od tej pory dzidzia odzywa się tylko raz, albo dwa, i to jak ją sprowokuję ruchem albo masażem brzucha.
Czy to normalne jak na 23 tc?
 
Dziewczyny zaczynam panikować, moja dzidzia ostatnio strasznie rzadko się rusza :/ W poniedziałek byłam na usg (na badaniu wszystko ok), a we wtorek u pielęgniarki środowiskowej, gdzie słuchałyśmy tętna małej. Trochę mnie ugniatał lekarz, pielęgniarka też, bo mała się wierciła, no i od tej pory dzidzia odzywa się tylko raz, albo dwa, i to jak ją sprowokuję ruchem albo masażem brzucha.
Czy to normalne jak na 23 tc?
Tak to normalne, moja mała od 18 tygodnia wierciła się tak, że myślałam że brzuch mi rozniesie a od tygodnia w ogóle jej prawie nie czuję, wczoraj byłam u lekarza i jest ok, powiedział że na tym etapie to normalne i nie przejmować się tym 🙂
 
Dziewczyny zaczynam panikować, moja dzidzia ostatnio strasznie rzadko się rusza :/ W poniedziałek byłam na usg (na badaniu wszystko ok), a we wtorek u pielęgniarki środowiskowej, gdzie słuchałyśmy tętna małej. Trochę mnie ugniatał lekarz, pielęgniarka też, bo mała się wierciła, no i od tej pory dzidzia odzywa się tylko raz, albo dwa, i to jak ją sprowokuję ruchem albo masażem brzucha.
Czy to normalne jak na 23 tc?
Hej raczej jest ok :). Ja mam 21 i mój to też ma dni bez wiercenia się. Ale wtedy albo mały kawałek czekoladki (działa prawie natychmiast dawka energii ;)), albo załączam angel sound. Dziś np się jeszcze nie odezwał, oo choć właśnie dał znać.
 
Dziewczyny zaczynam panikować, moja dzidzia ostatnio strasznie rzadko się rusza :/ W poniedziałek byłam na usg (na badaniu wszystko ok), a we wtorek u pielęgniarki środowiskowej, gdzie słuchałyśmy tętna małej. Trochę mnie ugniatał lekarz, pielęgniarka też, bo mała się wierciła, no i od tej pory dzidzia odzywa się tylko raz, albo dwa, i to jak ją sprowokuję ruchem albo masażem brzucha.
Czy to normalne jak na 23 tc?
Mój mały raz rusza się częściej raz rzadziej i przez to też zaczynam świrować. Przekopałam internet i piszą że to normalne ale wiadomo swoje w głowie siedzi, byle do przyszłego tygodnia do wizyty 🙈
 
Witam się z rana :). Życzę Wam pięknych walentynek.
Młodsza córa ma temperaturę od wczoraj i brzydko kaszle, więc tak sobie siedzimy we dwie :) w domu. Młody rozrabia w brzuchu.
A powiedzcie mi jak u Was z apetytem?
Dziewczyny aktywnością dzidziolków się nie przejmować, raz kopną częściej raz rzadziej, najważniejsze by sobie nie wkręcać.
 
reklama
Mój chłopak miał wczoraj okazję w końcu poczuć ruchy dzidziusia. Co się ruszało za każdym razem jak dotknął brzucha to nagle cisza 🤣 już mu smutno było, że się przestaje ruszać jak On dotknie tylko mojego brzucha. Aż tu wczoraj nagle w końcu mu się udało. Mówi że jakie to fajne nawet kilka razy poczuł. Tak się cieszył i był w szoku , że coraz mocniej czuć było te ruchy. :) Usiadł się i mówi do mojego brzucha halo wstawaj tam i się ruszaj no już tak mi się chciało śmiać z tego 🤣 ale jego radość z tego , że w końcu poczuł ruchy bezcenna 😎 moja mała najbardziej aktywna jest rano i wieczorem. Wieczorem to już w ogóle szaleje jak nie wiem co . 🤣 Oczywiście jak leżę to szaleje chociaż zauważyłam ostatnio, ze jak siedzę to ruchy też się zdarzają. Miłych walentynek Wam życzę ❤
 
Do góry