reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Powtórzyłam test po 3.00 rano...strasznie chciało mi sie siku,nie wytrzymalam dluzej.
Dziwne ze wieczorem była taka mocna
 

Załączniki

  • IMG_20200213_093947.jpg
    IMG_20200213_093947.jpg
    973,5 KB · Wyświetleń: 154
  • IMG_20200213_094330.jpg
    IMG_20200213_094330.jpg
    952,7 KB · Wyświetleń: 158
reklama
My badanie nasienia robiliśmy i wyszło ok.. Mówisz? A długo czekałaś na pierwszą wizytę?
Ja mam uraz do praskiego...
2 tygodnie chyba . Nie wiem jakie terminy są do babeczki bo ja chodzę do Piotra Marianowskiego ( bardzo miły ,pogodny i przystojny haha ) . Poleciłam go mojej koleżance i oba również jest zadowolona. Także jest 2 cykl po hsg :D
 

Spokojnie. Ja tez plamilam jakos w 6-7 tygodniu i potem w 9 oraz raz w drugim trymestrze. Dostałam luteinę i duphaston i wszytsko się dobrze skończyło. Nie stresuj soe. Jak wyglada to plamienie? BardIej brązowe czy żywa czerwona krew, a jak masz możliwość to dzwon do gina. Ja mojemu nawet w niedziele o 8 rano smsy pisałam i od razu dzwonił, a jak masz miesc niepotrzebny stres na położnicza izbe przyjęć. Wychodzę z założenia, ze lepiej pojechać o jednej raz za dużo niż za mało. Tule [emoji8]
 
2 tygodnie chyba . Nie wiem jakie terminy są do babeczki bo ja chodzę do Piotra Marianowskiego ( bardzo miły ,pogodny i przystojny haha ) . Poleciłam go mojej koleżance i oba również jest zadowolona. Także jest 2 cykl po hsg :D
Narazie się wstrzymam.. Ale dobrze wiedzieć [emoji6]
Dzięki za informację [emoji175]
 
reklama
Do góry