reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mówiłam że chlanie pomaga [emoji12]. Powtórz to jesz kilka razy i będziesz jak nowo narodzona [emoji12]
Cieszę że wróciłaś, opowiadaj jak sytuacja w domu, jak mąż? Pogodził się już z porażką?
Jakos to przelnal ale latwo nie jest
... Niewiem kiedy wroce narazie poszlam na cytologie ale boje sie ze za wczesnie zribilam i wyjdzie zle bo po wizycie jak poszlam do wc to mialam jeszcze plamienie a jak sLam na to bylo czystko. Coz najwyzej powtorze
 
reklama
A sluchaj, heparyne w szpitalu sama sobie wstrzyknelas? Jutro juz bedzie lepiej:)
Wszystko sama.. nawet takie oświadczenie podpisałam,ze swoje leki .. po stwierdzili,że oni z tej listy to mają tylko luteine i beda mi podawać.. Ale jak ja miałam na nich czekać.. A mam poustawiane budziki w telefonie to już wszystko w swoje ręce wzielam. Nie chce mi się mieszać;)
 
Kanapki z czosnkiem 😀 dawno, dawno temu... za czasów, gdy jeszcze chorowałam ;) robiłam sobie wieczorek chlebek z masełkiem, cienkie plasterki czosnku (2-3 ząbki), na to kiełbaska czy co kto lubi :-) i rano jak ręką odjął, ewentualnie kolejnego wieczoru powtórka jak jakieś silniejsze paskudztwo rozkładało.
Chyba nie ma przeciwwskazań do niewielkich ilości czosnku w ciąży??
Uwielbiam czosnek 🧄🧄🧄😋😋😋
 
Dziewczynki tak na walentynki [emoji3590]
Wszystkiego co najlepsze !! Żebyśmy już niedługo wszystkie były grube ze szczęścia [emoji7]

ja będę sama żreć ciasto bo mąż ma dzisiaj INTEGRACJE [emoji58][emoji58][emoji58] noooszzzz *** nie mogli sobie lepszego terminu wymyśleć [emoji17]
O zesz ! A mi tu położna sie dopatrzyła w karcie IO i mi mówi,że dietę cukrzycowa mi wprowadza... A tu takie cudooooo
 
Co ja bidna zrobię jak mi się zapasy skończą??? A wiem, może sex za 50 zł mnie jakoś poratuje [emoji38][emoji38][emoji38]
A wiesz, że ponoć są faceci którzy uwielbiają sex z ciężarnymi? Oglądałam kiedyś o tym program i okazuje się to być dosyć częstym zjawiskiem. Laski w ciąży z wielkim brzuchem i libidem na maxa i faceci którzy to uwielbiają. W sensie zdrady[emoji23]
 
No to jestem [emoji2276] Po wizycie u położnej ;)
Posłuchaliśmy sobie serduszka (pierwszy raz [emoji3590]) wali jak dzwon ;)
Omówiliśmy test papa ;)
Trisomia 21 - 1:2270
Trisomia 18 - 1:34811
Trisomia 13 - 1:25384

Pytałam się czy mogę lecieć do Polski za jakiś miesiąc a ona, że na moim miejscu nie pojechałby. Oczywiście nie może mi zabronić ale wiadomo .. także nie wiem czy wgl polecę w ciąży, nawet pó;(
No ale cóż, najważniejsze jest dzieciątko.
Za tydzień idę znowu, tak po prostu ;) posłuchamy serduszka i chyba to na tyle ;)

@bazylia128 ależ zrobiła prezentacje [emoji23][emoji23][emoji23]
A @Tasza to się chyba piccolo upiła [emoji23]
Wyniki super[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] nie schlałam się, za to z nerwów przed wynikiem opierniczyłam eklerka i kokosanki ehhhh... no ale teraz będę już na 100% jadła jak należy [emoji3]

Piccolo nie było[emoji23] ale za to delicjami walentynkowego wieczoru były: wątróbka z cebulką, ziemniaczki, brokuły [emoji23]

A z czego w sumie wynika przeciwskazanie do lotu?
 
reklama
Do góry