reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Hej Dziewczyny! Ja się mało udzielam ale wszystko czytam.
Jeśli mówicie o książkach to polecam wszystkie kryminały Harlana Cobena i wszystkie książki Maxa Czornyja! Ja jestem maniaczka i ciągle czytam kryminały głównie.
Co do walentynek to my właśnie wróciliśmy z mc donald [emoji23]
Jestem w 5 dc, 4 cs, od dzisiaj robię testy owu i wybieram się na monitoring. Badałam sobie prolaktyne w środę bo mi pasowało kilka objawów na podwyższoną ale wyszła w normie więc chyba taka moja natura co do pewnych rzeczy [emoji14]
Ogórkowej jeszcze nie próbowaliśmy [emoji85]
 
Ja czytałam jutro Hashtag, a siostra czyta jakąś serię o Chyłce? I też poleca :) Ja ostatnio czytałam 'Za zamkniętymi drzwiami', polecam! Nieźle ryje banie[emoji23]
Aktualnie Remigiusz Mróz "Nieodnaleziona" :) zapowiada się dobrze. Ogólnie uwielbiam thrillery psychologiczne, tego autora to akurat moja pierwsza książka, więc zobaczymy :) ale uwiel iam Sebastiana Fitzka i B. A. Paris [emoji3590][emoji846]
 
Cobena książki zmian na pamięć!!:)
Hej Dziewczyny! Ja się mało udzielam ale wszystko czytam.
Jeśli mówicie o książkach to polecam wszystkie kryminały Harlana Cobena i wszystkie książki Maxa Czornyja! Ja jestem maniaczka i ciągle czytam kryminały głównie.
Co do walentynek to my właśnie wróciliśmy z mc donald [emoji23]
Jestem w 5 dc, 4 cs, od dzisiaj robię testy owu i wybieram się na monitoring. Badałam sobie prolaktyne w środę bo mi pasowało kilka objawów na podwyższoną ale wyszła w normie więc chyba taka moja natura co do pewnych rzeczy [emoji14]
Ogórkowej jeszcze nie próbowaliśmy [emoji85]
 
reklama
Do góry