reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

He he kochana ja Ci tylko powiem kiedy przestaniesz :tak::tak::tak: jak Ci zawartośc kibla wypłynie razu pewnego na łazienke :tak: i ten zapach mmmmmm :tak:i to sprzatanie mmmmmmm sama rozkosz :dry:

:-):-):-):-):-), pamietam jak u rodziców tata kilkakrotnie musiał przepychać i nawet goście ze spółdzielni przyjeżdżali w tej sprawie (oczywiście nie mówię tu o chusteczkach tylko tak ogólnie) a u mnie w domu kibelek zapchał się po tym jak mój S wrzucił do niego stare kiszone ogórki :szok::szok::szok:. Cóż, musiał je potem wyciągać :sorry2:

??? Nie czytałam. Ale jakoś mnie nie to nie rusza. W końcu to kawałek chusteczki....

Mam pytanie - ile czasu po ćwiczeniach można karmić? Tak, żeby zakwasy nie poszły z pokarmem do dzidzi :confused: Może Klaudia coś wie? Ale Klaudii chyba nie ma GG albo mam stary numer. Pomocy, bo nie wiem kiedy teraz Jagodzianka może dostać jeść :szok:

no tak nie do końca :no:, jak wrzucisz zwykłą chusteczkę higieniczną do wody to ona się rozmacza i rozpada na kawałki a taka nawilżana nie...ona nie jest taka "papierowa"

co do ćwiczeń to niestety pojęcia nie mam :no:
 
reklama
no tak nie do końca :no:, jak wrzucisz zwykłą chusteczkę higieniczną do wody to ona się rozmacza i rozpada na kawałki a taka nawilżana nie...ona nie jest taka "papierowa"

my uzywamy Bambino Juniorki, moze je spuszczac w kibleku, przynajmniej tak napisane na opakowaniu :cool2::cool2:
297424513
 
Teledysk: The Last Goodnight - Pictures Of You (rock) [ mp3 teledyski dzwonki teksty piosenek na mp4.com.pl ]

Na samym dole jest teledysk:-) i tekst piosenki dla Was.

Tekst piosenki pictures of you - The Last Goodnight

This is the clock upon the wall
To jest zegarem na ścianie
This is the story of us all
To jest historią wszystkich
This is the first sound of a newborn child,
To jest pierwsza pieśń nowo narodzonych dzieci,
Before he starts to crawl
Zanim on zaczyna…
This is the war that’s never won
To wojna, której nigdy nie wygrałeś
This is a soldier and his gun
Jesteś żołnieżem i jego bronią
This is the mother waiting by the phone,
Jesteś matką czekającą na telefon,
Praying for her son
Błaganiem dla swojego syna

(Chorus)
Pictures of you, pictures of me
Twój obraz, mój obraz
Hung upon your wall for the world to see
Powieszony na ściania dla świata widzę
Pictures of you, pictures of me
Twój obraz, mój obraz
Remind us all of what we used to be
Który przypomina wam wszystko

There is a drug that cures it all
Tutaj jest lek, który leczy wszystko
Blocked by the governmental wall
Zablokowany przez rządową ścianę
We are the scientists inside the lab,
Jesteśmy naukowcami wewnątrz laboratorium
Just waiting for the call
Czekamy na dzwonek
This earthquake weather has got me shaking inside
Ta pogoda, trzęsienia ziemi…
I’m high up and dry
Jestem wysoki i usycham

(Chorus)

Confess to me, every secret moment
Przyznaję się, każdy sekretny moment
Every stolen promise you believed
Każdy skradziony.. obiecuję Ci..
Confess to me, all that lies between us
Przyznaję się, kłamię między wami
All that lies between you and me
Każdy, który kłamie między wami

We are the boxers in the ring
Jesteśmy bokserami na tym ringu
We are the bells that never sing
Jesteśmy dzwonkami, które nie śpiewają
There is a title we can’t win no matter
To jest tytuł.. nie ma sprawy
How hard we might swing

(Chorus)

(Chorus Repeat)
 
:-):-):-):-):-), pamietam jak u rodziców tata kilkakrotnie musiał przepychać i nawet goście ze spółdzielni przyjeżdżali w tej sprawie (oczywiście nie mówię tu o chusteczkach tylko tak ogólnie) a u mnie w domu kibelek zapchał się po tym jak mój S wrzucił do niego stare kiszone ogórki :szok::szok::szok:. Cóż, musiał je potem wyciągać :sorry2:



no tak nie do końca :no:, jak wrzucisz zwykłą chusteczkę higieniczną do wody to ona się rozmacza i rozpada na kawałki a taka nawilżana nie...ona nie jest taka "papierowa"

co do ćwiczeń to niestety pojęcia nie mam :no:
To prawda ale najgorzej jest w domkach bo tam kanalizacja jest jedno, dwurodzinna i nie ma cisnienia odpowiedniego, w blokach gdzie jest wiecej niz jeden, dwa piony juz nmie ma az takiego zagrozenia zatkaniem bo z kibla leci wszystko do wspolnej rury a ta ma wieksza srednice niz taki osobny przyłacz do domku :tak:i jest wieksze cisnienie wody :tak:
 
To prawda ale najgorzej jest w domkach bo tam kanalizacja jest jedno, dwurodzinna i nie ma cisnienia odpowiedniego, w blokach gdzie jest wiecej niz jeden, dwa piony juz nmie ma az takiego zagrozenia zatkaniem bo z kibla leci wszystko do wspolnej rury a ta ma wieksza srednice niz taki osobny przyłacz do domku :tak:i jest wieksze cisnienie wody :tak:

..i w dodatku nie wiadomo kto wrzucił :-p:-p:-p

A u mnie leże, trzech chłopów i ja :sorry2::cool2:
 
reklama
Do góry