reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Ech... Strasznie mi przykro... Dzięki, że miałaś siłę się odezwać 😘 Czy będziecie iść do lekarza w związku z tymi poronieniami? Jedną dzidzię zdrową już masz, więc może trzeba rozszerzyć badania o ukochanego? Coś musi być przyczyną...
Na razie chce odetchnac. Chce zeby to krwawienie sie zaczelo i skonczylo.
Nie zalamuje sie.
W marcu umowie sie do lekarza i zobaczymy co wyjdzie
 
Ja przeszlam duzo badan ze wzgledu na podwyzszaona bilirubine.
Od pelnej morfologii po hormony, watrobe, zoltaczke, usg...
Także nie wiem co jeszcze badac
 
Dziewczyny a co polecacie kupic dziecku na roczek? Mamy roczek chrzesniaka meza, a za miesiac roczek mojej chrzesniaczki
 
Ja przeszlam duzo badan ze wzgledu na podwyzszaona bilirubine.
Od pelnej morfologii po hormony, watrobe, zoltaczke, usg...
Także nie wiem co jeszcze badac

A genetyczne? Kariotyp, MTHFR, czynnik V leiden, protrombina, PAI-1, przeciwciała ANA 1-3, APA, zespół antyfosfolipidowy? Jeśli nie to może warto byłoby pójść w tym kierunku...
 
No ale na początku ja np
Polecam mieć żeby dziecku krzywdy nie zrobić a on chyba z 3 zł kosztuje :)
Tak tak to masz rację oczywiście,że na początku warto się wspierać jakimś termometrem. Ja pisałam o tym termometrze tylko w kontekście tego, że w wanienkach często już sa wbudowane i wtedy dodatkowego nie trzeba :)
 
Uwaga ogorkowe mamuśki!!!!!

Puszczam listę, zapraszam do wpisywania sie :) wszystkie szczegóły w wątku.

 
reklama
Do góry