reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U mnie nic nie było widać jeszcze 2 tygodnie temu chociaż to 3 ciąża ale teraz już widać i wydaje mi się, że z każdym dniem jest coraz większy ☺ Ja przytyłam niecałe 4 kg a usłyszalam dziś od Pani doktor, że to trochę za dużo.
Patrząc na to, ze moja waga wyjściowa to 52 kg a z córką przytyłam 18 kg a z synem 17 kg to chyba przyrost nie najgorszy 😁 Tym bardziej, że po kg z poprzednich ciąż nie było śladu już 5 miesięcy po porodzie bez żadnego odchuchania tylko samo karmienie piersią.
4 kg to za dużo? A mój dr tymi 16 się nawet nie wzruszył specjalnie, mowi ze nie widać nadwagi , że jestem bardzo wysoka i jest ok. 😎
 
reklama
Polecam palmers ten skoncentrowany, mimo że brzuch juz mam jak co najmniej w 8 mscu to śladu rozstępów nie mam póki co ;) fajnie uelastycznia skórę, ale podobno jak rozstępy mają się pojawić to i tak się pojawią, no cóż, zobaczymy 😉
Również pozdrawiam serdecznie ☺
 
Dziewczynki a ja tak z innej beczki :)
Z jakich miast jesteście, może nawet nie zdajemy sobie sprawę, że mieszkamy blisko siebie i może nawet w tym samym szpitalu, zmierzamy rodzić?
Ja jestem ze Świnoujścia :)
 
Dziewczynki a ja tak z innej beczki :)
Z jakich miast jesteście, może nawet nie zdajemy sobie sprawę, że mieszkamy blisko siebie i może nawet w tym samym szpitalu, zmierzamy rodzić?
Ja jestem ze Świnoujścia :)
A byłam zwiedzać Świnoujście, przy okazji delegacji, byłam wtedy w 10 t.c. 😃 i zakochałam się w kanajpie Rybna Chata 😍
Aktualnie mieszkam między Wrocławiem a Trzebnicą 😊
 
reklama
Do góry