reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
podobno lipiec i sierpień to najbardziej oblegane miesiące [emoji85] jestem w grupie na fejsie: gdzie rodzic na Pomorzu, dziewczyny w miarę możliwości piszą o aktualnym stanie miejsc w poszczególnych szpitalach [emoji5]

No chyba letnich maluchów jest sporo :) a to dobrze wiedzieć o tej grupie, tez poszukam!
Swissmed to chyba poza moim zasięgiem teraz :(
 
Ooo ja tez z gostynia:)
Jednak świat jest mały 😄 ja w sumie pochodzę z Pogorzeli, a teraz po ślubie mieszkam "za zagranicą " tak się śmiejemy bo powiat Krotoszyn, ale lekarza nie zmieniałam po przeprowadzce więc rodze w Gostyniu 😊
Może sie spotkamy na porodowce 😄 to Twoja pierwsza ciąża? Kiedy na kiedy masz termin?
 
A byłam zwiedzać Świnoujście, przy okazji delegacji, byłam wtedy w 10 t.c. 😃 i zakochałam się w kanajpie Rybna Chata 😍
Aktualnie mieszkam między Wrocławiem a Trzebnicą 😊


Jak będziesz miała okazję jeszcze być w Świnoujściu, to skoro zakochałaś się w knajpie Rybna Chata, to polecam również Kurna Chata (ten sam właściciel) Mi też bardzo jedzonko smakuje, choć przyznam szczerze, że Rybna Chata jest stosunkowo nowa (w sensie, jakiś czas temu dopiero otwarta i jeszcze nie miałam okazji posmakować rybki), ale Kurna Chata - polecam w 100 % ;*
 
reklama
Do góry