reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Hej dziewczyny mam wyprawkę dla dziewczynki od r. 56 do nawet 74 i zależy mi na wymienię na wyprawkę dla chłopca może któraś chciała by się wymienić. Zapraszam na priv. Pozdrawiam
 
Zastanawiałam się nad Głogowem, ale chyba jednak pójdę na Lubin ze względu na znajomosci 🤷🏻‍♂️
Ty pewnie Głogów ?
W Głogowie mój szef jest anestezjologiem i to w sumie jedyny argument za Głogowem. Rozważam też Nową Sól, ze względu na poziom opieki i referencyjność
 
W Głogowie mój szef jest anestezjologiem i to w sumie jedyny argument za Głogowem. Rozważam też Nową Sól, ze względu na poziom opieki i referencyjność

No to wszystko tłumaczy :)
Ja myślałam jeszcze nad Kamienna Góra, ale no mówię Lubin szału nie ma ale znajomosci 🤷🏻‍♂️ i tak myśle się zastanawiam
 
reklama
Dziewczyny, mam termin na drugą połowę lipca, to pierwsza ciąża i mam nadzieję, że poradzicie mi czy ze względu na poród latem powinnam się w jakiś specjalny sposób przygotować? słyszałam, ze warto zwrócic uwagę na wózek, żeby miał filtr UV i dobrą wentylację, moze coś jeszcze mi podsuniecie? z góry dziękuję
 
Do góry