reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Hej dziewczyny! Maria my też już po połówkowym, 19 tydzień :) wszystko w porządku, Pani Doktor wspaniała! Wszystko dokładnie sprawdziła, dzidzia zdrowa :) Synek bo tak się dzis okazało 😍 ‚wywalił’ wszystko, żeby sobie mama z tata mogli obejrzeć jaki to chłopiec z niego 🤣 waży 320g, wszystko dobrze, ogromnie się cieszymy! Powiem szczerze, że ta największa obawa minęła ale reszta pewnie zostanie do końca życia o zdrowie własnego dziecka 😁
a mi kazali czekać do 21 tygodnia, więc czekam :) ale chyba każda z nas z nas porówno z lękiem i ekscytacją czeka na to badanie :)
 
Dziewczyny, czy kupiłyście już może jakieś koszule do porodu i szpitala? u mnie wymagają 3 sztuk i się zastanawiam czy ponieważ lipiec będzie to na ramiączkach czegoś szukać czy wystrczy z krótkim rękawkiem?
 
Dziewczyny, czy kupiłyście już może jakieś koszule do porodu i szpitala? u mnie wymagają 3 sztuk i się zastanawiam czy ponieważ lipiec będzie to na ramiączkach czegoś szukać czy wystrczy z krótkim rękawkiem?
Ja mam w planie od mamyginekolog koszule na ramiączkach lub z dr nap na krótki. Znając życie na oddziale będzie sauna. Na mamaginekolog ostatnio laski tłumaczyły zeby koszule do szpitala zamawiac po 30 tyg ciąży, bo wiadomo biust rosnie i ogolnie całe rośniemy. Sama temat koszul i wyprawki dla siebie zaplanowałam na początek maja
 
Ja mam w planie od mamyginekolog koszule na ramiączkach lub z dr nap na krótki. Znając życie na oddziale będzie sauna. Na mamaginekolog ostatnio laski tłumaczyły zeby koszule do szpitala zamawiac po 30 tyg ciąży, bo wiadomo biust rosnie i ogolnie całe rośniemy. Sama temat koszul i wyprawki dla siebie zaplanowałam na początek maja
mam nadzieję, że biust to mi już bardziej nie urośnie, jetem już po drugiej zmianie staników... :)
 
Ja juz zaliczyłam 3 zmiany 😂 waga idzie nadal w górę obawiam się ze niedługo będzie i czwarta 😅
Poczyniłam moje drogie pierwsze zakupy, tj.body kopertowe i półśpioszki 😍
Za koszulami jeszcze się nie rozglądałam.
 
Dziewczyny mam takie pytanie.. Jak poczułyście ruchy maluszka pierwszy raz to pojawiały się już codziennie czy miałyście kilka dni przerwy??
 
reklama
Do góry