reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Jednak świat jest mały 😄 ja w sumie pochodzę z Pogorzeli, a teraz po ślubie mieszkam "za zagranicą " tak się śmiejemy bo powiat Krotoszyn, ale lekarza nie zmieniałam po przeprowadzce więc rodze w Gostyniu 😊
Może sie spotkamy na porodowce 😄 to Twoja pierwsza ciąża? Kiedy na kiedy masz termin?
Dokładnie bardzo mały hehe:) ja mam termin na 20.07 ale moze sie to jeszcze zmienić :) jestem teraz 18+3 :) to moje pierwsze dlugo wyczekane malenstwo :) a u ciebie jak pierwsze dziecko? :)
 
reklama
Dokładnie bardzo mały hehe:) ja mam termin na 20.07 ale moze sie to jeszcze zmienić :) jestem teraz 18+3 :) to moje pierwsze dlugo wyczekane malenstwo :) a u ciebie jak pierwsze dziecko? :)
Pierwsza ciąża 😊 A ja dzis 16t6d, termin 30.07 lub początek sierpnia wszystko z usg liczy bo okresy byly maniana 😉 także raczej się nie spotkamy, przetrzesz szlaki 😀
 
Pierwsza ciąża 😊 A ja dzis 16t6d, termin 30.07 lub początek sierpnia wszystko z usg liczy bo okresy byly maniana 😉 także raczej się nie spotkamy, przetrzesz szlaki 😀
Szkoda ja jeszcze niewiem czy bede rodzic w gostyniu czy w poznaniu bo do lekarza jeżdżę do poznania ale roznie to bywa hehe:) powodzenia:)
 
Hey dziewczyny Oki dawno mnie nie było ja po połówkowym prenatalnym ufffff kamień z serca wszystko w porządku przebadal od stóp do głów i chłopa jak ta lala będziemy mieli ogólnie miał termin na 12-13.07 A się zmienił na 5-6.07 hehe
Widzę też że nie jestem sama z dziwnymi bólami brzuszka choć ruchy co raz mocniejsze i brzuszek już widać
Jak tam u was
 
Głogów z tej strony. Jest ktoś może?

Dziewczyny, szczególnie te doświadczone ile sztuk planujecie? 56 kupujecie na start czy 62?
Body krótki rękaw
Body długi rękaw
Body ramiączka
półśpiochy/spodenki
pajace
rampersy
 
reklama
Do góry