reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej Kochane. Ja lecę właśnie do labo na betę. Trzymajcie kciuki prosze.
Dzisiejszy test dziś ciemniejszy, wiec mam nadzieje, ze beta przyrasta.
Mam tez pewne spostrzeżenia co do testów.
Dzisi był 3 dzień jak robie testy. Zaczęłam od 9 dpo i test clearblue pokazał mi jasna kreske już 9dpo i każdego dnia coraz ciemniejsza. Chińczyk pasiak tez cień cienia w 9dpo i coraz ciemniejsza, a Pink super czuły płytkowy dopiero dziś cień kreski. Wczoraj i przedwczoraj była na nim biel totalna.
Także polecam zdecydowanie test clearblue. Płaciłam za niego w mojej aptece u mnie na osiedlu 12 zł jak zamaiwlaman internetowo.
Załączam zdjęcie dzisiejszych testów dla porównania.
Zobacz załącznik 1082968Zobacz załącznik 1082969
Wow[emoji7][emoji7][emoji7] gratulacje[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Hej Kochane. Ja lecę właśnie do labo na betę. Trzymajcie kciuki prosze.
Dzisiejszy test dziś ciemniejszy, wiec mam nadzieje, ze beta przyrasta.
Mam tez pewne spostrzeżenia co do testów.
Dzisi był 3 dzień jak robie testy. Zaczęłam od 9 dpo i test clearblue pokazał mi jasna kreske już 9dpo i każdego dnia coraz ciemniejsza. Chińczyk pasiak tez cień cienia w 9dpo i coraz ciemniejsza, a Pink super czuły płytkowy dopiero dziś cień kreski. Wczoraj i przedwczoraj była na nim biel totalna.
Także polecam zdecydowanie test clearblue. Płaciłam za niego w mojej aptece u mnie na osiedlu 12 zł jak zamaiwlaman internetowo.
Załączam zdjęcie dzisiejszych testów dla porównania.
Zobacz załącznik 1082968Zobacz załącznik 1082969
Zaciśnięte z całych sił!
 
Ja w tym cyklu mam identycznie, tez po śluzie mi sie wydawało ze owulacja była wcześniej, z pryszczami to samo, z bólem jajników tez. A kiedy masz mieć @ ? Może warto powtórzyć jutro

Aaaa już mi się nie chce powtarzać. W tym cyklu już 3 razy robiłam. Może
w przyszłym tygodniu zrobię jeśli @ nie przyjdzie ale pewnie przyjdzie..

Hej Kochane. Ja lecę właśnie do labo na betę. Trzymajcie kciuki prosze.
Dzisiejszy test dziś ciemniejszy, wiec mam nadzieje, ze beta przyrasta.
Mam tez pewne spostrzeżenia co do testów.
Dzisi był 3 dzień jak robie testy. Zaczęłam od 9 dpo i test clearblue pokazał mi jasna kreske już 9dpo i każdego dnia coraz ciemniejsza. Chińczyk pasiak tez cień cienia w 9dpo i coraz ciemniejsza, a Pink super czuły płytkowy dopiero dziś cień kreski. Wczoraj i przedwczoraj była na nim biel totalna.
Także polecam zdecydowanie test clearblue. Płaciłam za niego w mojej aptece u mnie na osiedlu 12 zł jak zamaiwlaman internetowo.
Załączam zdjęcie dzisiejszych testów dla porównania.
Zobacz załącznik 1082968Zobacz załącznik 1082969
Kciuki zaciśnięte :)
 
Trzymam kciuki [emoji1364] Tanio kupowałas clearblue, na allegro najtaniej 17 zł [emoji848]

Apteka na moim osiedlu. 100 metrów ode mnie, ale kupuje internetowo bo stacjonarnie jest drożej. Kupuje i odbieram osobiście.
Oni w ogóle maja dobre ceny. Większość rzeczy maja taniej niż Gemini


 
Jakis czas temu piłam tylko jedną kawę dziennie przez cały dzień. Teraz, od grudnia 2019, wlewam w siebie min 2L wody dziennie. Chodzę co prawda siku co 15 min, ale samopoczucie jest o wiele lepsze. I mam wrażenie, że też odpuchłam ;)
A ja właśnie bardzo mało pije,kawy trzy dziennie ale wody bardzo mało nawet nie 0.5 litra
 
reklama
Do góry