Mama2012/2020/2022
Fanka BB :)
Ja szpital mam 15 minut spacerem [emoji6][emoji307]
Zresztą ja będę mieć cięcie także będzie doktor czekał na mnie hi
Zresztą ja będę mieć cięcie także będzie doktor czekał na mnie hi
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja właśnie w Żeromskim będę. Teraz super po remoncie.Możesz rodzic gdzie chcesz, możesz nawet podjechać sobie do szpitala na dni otwarte i oprowadzają po porodówce.
A nawet jak pojedziesz i powiesz że chciałabyś tu rodzic to jeśli mają luz to oprowadza cię po trakcie porodowym.
Ja tak zrobiłam poszłam sobie ot tak do Żeromskiego i powiedziałam że chciałabym tu rodzic i czy mogę mieć kilka pytan, akurat była pusta sala i pokazali mi porodówkę odpowiedzieli na pytania
W 8 miesiącu wtedy byłam
Wiem że są szpitale które prowadzą jakies kwalifikacje do porodu i że to gdzieś w Poznaniu jest
Może ktoś się wypowie więcej
Raczej potrwa to dłużej niż pół godzinkichociaż nigdy nie wiadomo. Ja mieszkam pomiędzy dwoma szpitalami. Do jednego mam 40km, do drugiego 50. Raczej będę jechała do tego dalszego.
haha ja mam do szpitala 3km i dobrze ze tylko 3 [emoji23] od przyjazdu do zobaczenia dzidzi minelo 21min [emoji16]
Też teżNie, mówię o Karolinie Pniewskiej, o tej co mówisz to nawet nie słyszałamsprawdzę sobie na Googlach. I ona też w zeromskim pracuje? Jak tak to nie trafiłam na nią
Tak długo się zbierałaś czy tak szybko poszło?
bylam na IP ok 24 i odeslali mnie do domu skoro nie czulam skurczów poteb sie dowiedziałam ze rozwarcie bylo juz na 5cm wrocilam do domu kapiel i jak mnie krzyzowe złapały to ledwie dojechałam
Czasami w podbramkowej sytuacji organizuje się dostawki lub korzysta z pomocy innego oddziału. Nie ma co się martwić. Nikt nie pozwoli kobiecie rodzic na chodniku![]()
Tak w sumie to w pazdzierniku jeszcze cieplo na szczescie w razie wu( od razu uprzedzam TO ŻART)