reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
24 Luty 2020
Postów
3
15 lutego kochałam się z chłopakiem. To był 14 dzień cyklu. Dziś robiłam test ciążowy - jedna kreska. Dziś mam 23 dzień cyklu
Od paru dni źle się czuję. Ciągle biegam do toalety. Bolą mnie piersi i tył pleców tak nisko jak przy miesiączce tylko że bardziej niż podczas okresu.1 marca mam dostać miesiączke. Cyz mogę być w ciąży? (zawsze mam regularnie miesiączki i mój cykl wącha się 28-29 dni)
 
reklama
15 lutego kochałam się z chłopakiem. To był 14 dzień cyklu. Dziś robiłam test ciążowy - jedna kreska. Dziś mam 23 dzień cyklu
Od paru dni źle się czuję. Ciągle biegam do toalety. Bolą mnie piersi i tył pleców tak nisko jak przy miesiączce tylko że bardziej niż podczas okresu.1 marca mam dostać miesiączke. Cyz mogę być w ciąży? (zawsze mam regularnie miesiączki i mój cykl wącha się 28-29 dni)

Jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży! Poczekaj do terminu okresu i jak nie przyjdzie to wtedy zrób test.
Nie ma co się nakręcać, głowa potrafi płatać nam figle jak się czegoś bardzo chce [emoji6]
 
Trochę za wcześnie na objawy nawet jeśli jesteś w ciąży [emoji4]. Zrelaksuj się, wycisz, to pewnie ciało plata figle. Też bardzo wsłuchiwałam się w swoje ciało i wszystko przypisywałam jako objaw ciąży, a gdy faktycznie zaszłam w ciążę, to póki nie zrobiłam testu po terminie spodziewanej miesiączki, to nic u siebie nie zauważyłam [emoji16]. W tym cyklu, co zaszłam w ciążę, w ogóle nie spinałam się by się udało [emoji6] także zrelaksować się i cieszyć ze starań póki dasz radę (później objawy mogą Cię przytłoczyć [emoji2961]).
 
Oczywiście że możesz być w ciąży, ale na pozytywny test, a tym bardziej na objawy jest stanowczo za wcześnie. Niezależnie od tego czy chcemy bardzo ciąży czy jej nie chcemy, organizm potrafi płatać nam figle. Poczekaj spokojnie do dnia okresu i zrób test.
 
Jeśli uprawiasz seks, to musisz się liczyć z tym, że w ciążę możesz zajść.
Na test zdecydowanie za wcześnie, na objawy również, chociaż zdarzają się dziewczyny, które od samego początku wiedziały, że zaszły.
Im więcej o tym myślisz, tym bardziej się nakręcasz i każde odstępstwo od normy wyolbrzymiasz i zastanawiasz się, czy to objaw ciążowy.
Wrzuć na luz, czekaj cierpliwie do terminu @ i dopiero testuj, a najlepiej zrób badanie betaHCG, bo przy teście jeszcze będziesz się doszukiwać cieni cienia i znowu się zafiksujesz.
 
Tak jak dziewczyny piszą, na test to za czesnie. Ja w każdym cyklu widziałam u siebie objawy ciążowe, a w tym w którym się udało tak naprawdę w terminie okresu dostałam jakiś mały sygnał że to może to.
 
Do góry