reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

Kurcze ale endokrynolog nie zaleci Ci hormonów..chyba że cos z tarczyca masz nie tak. A mialas wszystko dobrze do tej pory z tsh ? Ja tez sie lecze 15lat z powodu niedoczynnosci wiec też dziwne.. ze Tobie wszystko mówią dobrze a jednak coś nie tak.a męża badania ok?
U mnie wszystkie hormony są ok, miałam podwyższona prolaktyne ale już wróciła do normy.
 
reklama
No oby bo też nie dobrze żebyś się tak męczyła. Ja idę do apteki zaraz bo wyczytałam o podobno cudownych wlaaciwoscich oleju z wiesiołka😃
Hehe. Ja juz dawno wszystko testowalam I polecam go. Mase ziolek:np niepokalanek, pochrzyn włochaty, od pani lekarki ktora leczy ziolami I ona mi troche te cysty przychamowala jakims . A lekarze twierdza ze na pcos nie ma zadnego leku. A Tobie też zalecam dużo tlenu ,odpowiednia ilosc wit D, żelaza i foliany.
 
reklama
Hehe. Ja juz dawno wszystko testowalam I polecam go. Mase ziolek:np niepokalanek, pochrzyn włochaty, od pani lekarki ktora leczy ziolami I ona mi troche te cysty przychamowala jakims . A lekarze twierdza ze na pcos nie ma zadnego leku. A Tobie też zalecam dużo tlenu ,odpowiednia ilosc wit D, żelaza i foliany.
No właśnie wydaje mi się że niepokalanek mi prolaktyne zbił,a lekarz mówi że to nie możliwe😂 także nie dyskutuje z nim ja wiem swoje on swoje 😃
 
Do góry