reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

Ja miewam takie napadowe, tfu tfu ostatnio miałam dosyć dawno. W ciąży wszystko z podwójna siłą przychodzi. Ja jestem alergiczka i czassmi używam maści z sterydami. Przed poronieniem miałam taka alergie nie mogłam sobie z tym poradzić jedynie mogłam kremów dla dzieci używać poprostu koszmar
Ciezki nasz los kobitek chorowitek...
Ale dla upragnionych dzieciaczkow musimy wszystko przetrwac chocby nie wiem jak bolalo I I jak ciezko by bylo ...nie mozemy poddac sie 🤗
 
reklama
Hm.to byl juz moj 4 transfer I o dziwo jak zwykle ok 18-19 dniu cyklu tak ten ostatni jakos szybciej bodajże 16. I pytalam dlaczego tym razem wczesniej. Ponoc moje enometrium juz bylo gotowe...
Hm.to byl juz moj 4 transfer I o dziwo jak zwykle ok 18-19 dniu cyklu tak ten ostatni jakos szybciej bodajże 16. I pytalam dlaczego tym razem wczesniej. Ponoc moje enometrium juz bylo gotowe...
Czyli jeszcze trochę u mnie bo ja dopiero 7 dc
 
Bierz ladnie leki,które Ci zalecono..zdrowo się odżywiaj, dużo spacerów,aby organizm był dotleniony...a resztą zajmą sie pozniej lekarze itd
W czwartek mam kolejny monitoring cyklu. Właśnie nie mam żadnych leków. Zapytałam dzisiaj lekarza o co chodzi, dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Powiedział że nie potrafi mi odpowiedzieć na to pytanie bo wszystko wygląda dobrze.
 
W czwartek mam kolejny monitoring cyklu. Właśnie nie mam żadnych leków. Zapytałam dzisiaj lekarza o co chodzi, dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Powiedział że nie potrafi mi odpowiedzieć na to pytanie bo wszystko wygląda dobrze.
Dziwne to, albo może poziom hormonów masz dobry,choć wydaje mi sie, że każda z nas coś tam miała zalecone.. np ja od 2 dnia cyklu. Estrofem I sildenafil (vg)bo miałam slabe endometrium..i pozniej mialam jakos tydzien przed transferem wlaczony progesteron besins i I encorton doustnie,mówia że to on pomaga w zagniezdzeniu zarodka i utrzymania ciąży..
A jaka to jest klinika ? Może mają inne metody. Albo w czwartek zapytaj o encorton i te hormony..
 
Tak to jest klinika, ale do tej pory nic ciekawego nie usłyszałam. Idę jeszcze w czwartek do endokrynologa, może ktoś mnie oświeci o co chodzi. Ja mam przeczucie ze to powikłania po lyzeczkowaniu 😔
 
reklama
Tak to jest klinika, ale do tej pory nic ciekawego nie usłyszałam. Idę jeszcze w czwartek do endokrynologa, może ktoś mnie oświeci o co chodzi. Ja mam przeczucie ze to powikłania po lyzeczkowaniu 😔
Kurcze ale endokrynolog nie zaleci Ci hormonów..chyba że cos z tarczyca masz nie tak. A mialas wszystko dobrze do tej pory z tsh ? Ja tez sie lecze 15lat z powodu niedoczynnosci wiec też dziwne.. ze Tobie wszystko mówią dobrze a jednak coś nie tak.a męża badania ok?
 
Do góry