reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jak Wam tak szybko wychodzą jakieś duchy kresek, a mi w 10 dpo bieluch to naprawdę już na nic się nie nastawiam..
Kochana ja 10 dpo też miałam biel, a już 11 był cien cienia jak tu wstawiałam. Nie poddawaj się! Niektórym nawet w dniu spodziewanej miesiączki nie wychodzi yes a kilka dni później już bordowe krechy! 😘
 
reklama
O to piona listopadowko![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Jak się czujesz? Mnie bola sutki! I codziennie mam drzemkę...:) i dziś czekam wlsnie na wynik drugiej bety :)

Ostatnio srednio, ale tk zmęczenie i brzuch mnie boli dość często, ponieważ moja roczna córcia złapała paskudnego wirusa, wczoraj wydrozyli jej antybiotyk bo schodzi na płuca i jest przeokronie marudna. Nie chce nic jeść. Cigle płacze i wisi na na mnie. A i mnie coś zaczyna chyba rozkładać. Wczoraj opryszczka mi się przyplątała i szczerze to boje się bardzo, ze stracę tego maluszka [emoji22]
W poniedzielek betę była na poziomie 210. W przyszłym tugodniu chce iść do gina zeby zobaczył czy wszystko ok. Mam nadzieje, ze mnie przyjmie
Piersi w ogóle nie czuje, a w poprzedniej ciąży nie mogalam się do nich dotknąć.

Kciuki za dzisiajsza betę [emoji846]
 
reklama
Ostatnio srednio, ale tk zmęczenie i brzuch mnie boli dość często, ponieważ moja roczna córcia złapała paskudnego wirusa, wczoraj wydrozyli jej antybiotyk bo schodzi na płuca i jest przeokronie marudna. Nie chce nic jeść. Cigle płacze i wisi na na mnie. A i mnie coś zaczyna chyba rozkładać. Wczoraj opryszczka mi się przyplątała i szczerze to boje się bardzo, ze stracę tego maluszka [emoji22]
W poniedzielek betę była na poziomie 210. W przyszłym tugodniu chce iść do gina zeby zobaczył czy wszystko ok. Mam nadzieje, ze mnie przyjmie
Piersi w ogóle nie czuje, a w poprzedniej ciąży nie mogalam się do nich dotknąć.

Kciuki za dzisiajsza betę [emoji846]
Dziekuje i bardzo trzymam kciuki za Ciebie❤️ Zdrówka i odpoczynku (kiedy tylko się da)❤️
 
Do góry