reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

histeroskopia

Cześć dziewczyny 😘ja idę jutro na histe. operacyjną. Mam polip endometrialny. Ile czasu Wam lekarz kazał po zabiegu odczekać że staraniami?
 
reklama
Cześć dziewczyny 😘ja idę jutro na histe. operacyjną. Mam polip endometrialny. Ile czasu Wam lekarz kazał po zabiegu odczekać że staraniami?
Z endometrialnym polipem lub już bez niego powinno się poczekać trzy miesiące. Ja po pierwszej @wzięlam się do roboty😂😂😂 niestety bezskutecznie. Drugi cykl po histo mi się przedłużył i @ przyszła 5dni po spodziewanym terminie. To mój trzeci miesiąc dokładnie 11dc i czekam na owu💪
Lekarz chyba powinien powiedzieć podczas kontroli czy już można czy nie😜
 
Ostatnia edycja:
Z endometrialnym polipem lub już bez niego powinno się poczekać trzy miesiące. Ja po pierwszej @wzięlam się do roboty😂😂😂 niestety bezskutecznie. Drugi cykl po histo mi się przedłużył i @ przyszła 5dni po. To mój trzeci miesiąc dokładnie 11dc i czekam na owu💪
Miałaś lyzeczkowanie czy samą his.?
 
Hej, od 5 lat przed każda miesiączka między 19 a 21 dc mam plamienie, które kończy się miesiączka. Rok temu straciłam 2 ciąże - puste jajo płodowe, po którym miałam łyżeczkowanie resztek po poronieniu, a później brak akcji serca i poronienie samoistne. Kilkunastu lubi kilkudziesięciu lekarzy bagatelizowało moje plamienia. Dopiero dziś dowiedziałam się na usg w 22 dc, ze prawdopodobnie mam polip i dostałam skierowanie na histeroskopie. Wcześniej mam zrobic cytologię, bo jak zwykle mam nadzerke. Wg lekarza polip ma 1,06x0,67cm. Co myślicie dziewczyny? Jestem załamana. W listopadzie wróciliśmy do starań i tak jak wcześniej udawało się w pierwszym cyklu starań, tqk teraz jesteśmy po 5 cyklach i nic
 
Hej, od 5 lat przed każda miesiączka między 19 a 21 dc mam plamienie, które kończy się miesiączka. Rok temu straciłam 2 ciąże - puste jajo płodowe, po którym miałam łyżeczkowanie resztek po poronieniu, a później brak akcji serca i poronienie samoistne. Kilkunastu lubi kilkudziesięciu lekarzy bagatelizowało moje plamienia. Dopiero dziś dowiedziałam się na usg w 22 dc, ze prawdopodobnie mam polip i dostałam skierowanie na histeroskopie. Wcześniej mam zrobic cytologię, bo jak zwykle mam nadzerke. Wg lekarza polip ma 1,06x0,67cm. Co myślicie dziewczyny? Jestem załamana. W listopadzie wróciliśmy do starań i tak jak wcześniej udawało się w pierwszym cyklu starań, tqk teraz jesteśmy po 5 cyklach i nic
Hej! Miałam usunięty polip. Był za duży by mogło dojść do implementacji powyżej 1cm. Załatw to szybko to mogę Ci poradzić. Ja dzięki usunięciu po trzech miesiącach zaskoczyłam i zaszłam w ciąże. Wcześniej staraliśmy się 10 miesięcy.
zabieg trwa 15minut, nie czułam się po nim źle, zostałam uśpiona do zabiegu
 
Hej! Miałam usunięty polip. Był za duży by mogło dojść do implementacji powyżej 1cm. Załatw to szybko to mogę Ci poradzić. Ja dzięki usunięciu po trzech miesiącach zaskoczyłam i zaszłam w ciąże. Wcześniej staraliśmy się 10 miesięcy.
zabieg trwa 15minut, nie czułam się po nim źle, zostałam uśpiona do zabiegu
Dzięki. Zostałaś na noc w szpitalu? Czyli myślisz, ze jeśli mój ma 1,06x0,67 to tez może być problem z implantacją? Niby nie przekracza wiele ponad 1 cm...
 
reklama
Dzięki. Zostałaś na noc w szpitalu? Czyli myślisz, ze jeśli mój ma 1,06x0,67 to tez może być problem z implantacją? Niby nie przekracza wiele ponad 1 cm...
Nie zostawałam. zabieg był wcześnie rano a ja wyszłam późnym popołudniem. Dobrze się po nim czułam. Plamiłam przez dwa-trzy tygodnie. Nic nie myślę o Twoim... no bo wiesz każda z nas ma inaczej:) U mnie ewidentnie był to problem..był też ciutek większy bo chyba 14mm na 7.
 
Do góry