reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - radzimy, wybieramy, kupujemy

O jeny, myślałam, że wkleiłam linka :D

Jerona też nad nim myślałam bo można zrobić dla dwójki dzieci ale szkoda mi wydać 3 tys na używany. Ile dałaś? I gdzie kupiłaś?
 
reklama
Myslałam, że wkleiłam linka :D

OLX :)

Ola ja zdecydowałam, że zostanę na publicznym :) Pewnie prywatny by mnie bardzo wciągnął i nie zaglądałabym tutaj (tak jak to było wcześniej) :)
Ten kolor! Mój małż byłby zachwycony :D gdyby udało mi się dorwać go w wersji dla dwojga w lepszej cenie to też bym brała :D Czytałam, że jest fajny, Tylko ponoć nie ma na niego gwarancji bo firma zbankrutowała jakoś w marcu 2019 czy coś tak, przynajmniej tak mi powiedzili w sklepie. Ale jest bomba 😬 😬 😬 😍 😍 😍 Jak dostaniesz to zmierz koniecznie wysokość oparcia w spacerówce jeśli mogę Ci prosić.
Szkoda, że nie będzie Cię na prywatnym (smuteczek) :hmm::hmm::hmm:
 
Jest jakiś błąd na forum.. dublują się wpisy.. i ja nie widzę co się tu dzieje :)

Ola jestem ze śląska a kupiłam na OLX :) przed momentem. Dzisiaj wysyłają i jutro będę już szczęsliwa i spokojna, że ten wydatek mam za sobą :-) :) Link do: OLX

Mi się już dawno podobał, ale cena kosmos :) ten jest powystawowy, więc nie wiem jak z gwarancją... ale jest tak piękny...
Będę musiała schować go przed moim w szafie :rofl2: pomyśli, że zwariowałam...
 
Ostatnia edycja:
@Straciatella kiedyś go oglądałam tzn to ogłoszenie i głupia nie doczytałam, że on ma już w zestawie adaptery że można zrobić dla dwójki :baffled: o ja głupia.
 
Jest jakiś błąd na forum.. dublują się wpisy.. i ja nie widzę co się tu dzieje :)

Ola jestem ze śląska a kupiłam na OLX :) przed momentem. Dzisiaj wysyłają i jutro będę już szczęsliwa i spokojna, że ten wydatek mam za sobą :-) :) Link do: OLX
A skąd dokładnie jeśli to nie tajemnica? Ja też ze śląska :D dokładnie siemianowice.
Z kim ja teraz będę gadać o wózkach 😭😔
 
Ostatnia edycja:
Tychy! :) Jakaś kawka, ciasto, obiad, basen? Rzut beretem mamy :p Pracuję w Kato :)
Haha, słuchaj.. ja o wózkach mogę zawsze! Do upadłego :)
To tak jak niektóre mają zboczenie na punkcie butów, torebek.. to ja na punkcie wózków. Nawet jak nie miałam jeszcze dzieci..
 
Tychy! :) Jakaś kawka, ciasto, obiad, basen? Rzut beretem mamy :p Pracuję w Kato :)
Haha, słuchaj.. ja o wózkach mogę zawsze! Do upadłego :)
To tak jak niektóre mają zboczenie na punkcie butów, torebek.. to ja na punkcie wózków. Nawet jak nie miałam jeszcze dzieci..
Mój to mi nie uwierzy, że taki zbieg okoliczności, że tak mamy blisko. Wczoraj mu opowiadałam jak znajoma z forum podsunęła mi fajny wózek i że normalnie bratnia dusza wózkowa 😂 Śmiał się ze mnie żebym zapytała skąd jesteś, że może mi się w końcu poszczęści i znajdę koleżankę z taką samą obsesją jak ja i wykrakał :D Pewnie jestem za ciastkiem, obiadem czy co tam chcesz, może niekoniecznie kawą bo jeszcze trochę mnie odrzuca 😅 No i potem liczę na jakieś spacerki :D
A to Twoje pierwsze dziecko? Ja mam syna, w marcu kończy 20 miesięcy. Mam 33 lata w lipcu.
 
Mój to mi nie uwierzy, że taki zbieg okoliczności, że tak mamy blisko. Wczoraj mu opowiadałam jak znajoma z forum podsunęła mi fajny wózek i że normalnie bratnia dusza wózkowa 😂 Śmiał się ze mnie żebym zapytała skąd jesteś, że może mi się w końcu poszczęści i znajdę koleżankę z taką samą obsesją jak ja i wykrakał :D Pewnie jestem za ciastkiem, obiadem czy co tam chcesz, może niekoniecznie kawą bo jeszcze trochę mnie odrzuca 😅 No i potem liczę na jakieś spacerki :D
A to Twoje pierwsze dziecko? Ja mam syna, w marcu kończy 20 miesięcy. Mam 33 lata w lipcu.

Ha! Ale czad :) Gdzie planujesz rodzić? Ja w SIMINie w Chorzowie. Rodziłam tam syna i było przefantastycznie.
To moja 3 ciąża :) mam dwóch synów 6 i 10 lat z mojego pierwszego małżeństwa.
Nie planowałam już nigdy dzieci, no ale serce nie sługa.. znalazł się odpowiedni mężczyzna to i o dziecku zaczęło się myśleć, tym bardziej że tak kocha tych moich chłopaków a swoich dzieci nie ma.. :unsure:
Prawie 30 na karku, także Twój mąż wykrakał! Znalazłaś! I ja znalazłam :)
Możemy skoczyć na jakąś pizze :rofl2::rofl2::rofl2::eek: (O kurka, ale bym zjazła...) czy cokolwiek :) cierpię na brak znajomych, od czasu wyprowadzki z rodzinnego miasta nie mam nawet z kim pogadać. A mój chłop to już nie wiem ile zdoła wytrzymać tego dzieciowego pitolenia. Wózków to już nie może oglądać :dry:
 
Ha! Ale czad :) Gdzie planujesz rodzić? Ja w SIMINie w Chorzowie. Rodziłam tam syna i było przefantastycznie.
To moja 3 ciąża :) mam dwóch synów 6 i 10 lat z mojego pierwszego małżeństwa.
Nie planowałam już nigdy dzieci, no ale serce nie sługa.. znalazł się odpowiedni mężczyzna to i o dziecku zaczęło się myśleć, tym bardziej że tak kocha tych moich chłopaków a swoich dzieci nie ma.. :unsure:
Prawie 30 na karku, także Twój mąż wykrakał! Znalazłaś! I ja znalazłam :)
Możemy skoczyć na jakąś pizze :rofl2::rofl2::rofl2::eek: (O kurka, ale bym zjazła...) czy cokolwiek :) cierpię na brak znajomych, od czasu wyprowadzki z rodzinnego miasta nie mam nawet z kim pogadać. A mój chłop to już nie wiem ile zdoła wytrzymać tego dzieciowego pitolenia. Wózków to już nie może oglądać :dry:
Haha mój tylko kuka jak mu jakiś wózek pokazuje i tylko słysze, no ładny, wybierz jaki chcesz, a jak mówię ile kosztuje to słyszę "chyba żartujesz" więc taka jest gadka z chłopami. My już przerabiamy chyba 12 czy 13 wózek z pierwszym dzieckiem 😂
Ja też cierpię na brak znajomych, wszystko się rozleciało po skończeniu szkół i tak jakoś zostało. Mój to będzie przeszczęśliwy jakbym wyszła z domu, oczywiście żeby mieć trochę spokoju a nie patrząc na mnie :p Mąż jest z Chorzowa, nawet zastanawiałam się nad tym szpitalem o którym piszesz ale jakoś tak się nie zdecydowałam bo stwierdziłam że wolę w Siemianowicach bo ciążę prowadził mi ordynator ale jak się okazało to ani nie było go na miejscu jak rodziłam a na jednym z obchodów traktował jakby pierwszy raz widział 😤 Teraz sama nie wiem. Moja gin prowadząca pracuje w Szpitalu w Zabrzu ale mąż nie chce żeby dziecko miało miejscu urodzenia Zabrze 🤦‍♀️Chłopa nie zrozumiesz. Oczywiście i tak będzie jak ja chce 😂 A z jakiego miasta jesteś?
Chyba trochę zaśmieciłyśmy ten wątek 😬
 
reklama
Ja jestem z Bierunia :rofl2:
Ale chodziłam w drugiej ciąży do dr Katarzyny Korony i ona w tym właśnie szpitalu przyjmuje. Nie dość, że akurat była kiedy rodziłam to jest też cały szereg innych zalet tego szpitala.
Wiadomo, że jest mała szansa że trafisz na swojego lekarza w szpitalu, ale zawsze to inaczej Cię traktują kiedy wiadomo, że nie jesteś "obca".
Na życzenie za darmo znieczulenie :) gaz, kąpiel.
Położne rewelacja, porodówka daje bardzo duży komfort. Sale 2-3 osobowe, przewijaki w każdej sali. Teraz cały oddział jest po remoncie. Dodatkowo utworzyli oddział dla niemowlaków, bo wcześniej nie było i gdyby się coś działo to przewozili dziecko do Ligoty. A i tak się zdecydowałam i mimo trudnego porodu nigdy nie chciałabym rodzić gdzieś indziej :)
 
Do góry